Audinovinky #10

Desátý díl Audinovinek je tu! My jsme skoro ani nevěřili, že se ho dočkáme. Ale jsme rádi, že nás posloucháte. Jak to zmiňujeme i v podcastu – dotazy, připomínky nebo otázky patří do komentářů ke článku, nebo nám je napište na office@audiolibrix.com 🙂

A teď už k tomu dílu s neuvěřitelně širokým záběrem, kde se bavíme o fyzice (a dozvíte se, kolik toho Petra neví), stand-up komedii, nastavování mysli…a taky se pokusíme překládat a skvěle vyslovovat německé názvy knih!

O čem byla řeč?

Audioknihy

Tohle si poslechni
Dětské etudy
Noční pád
Divoké labutě
Nastavení mysli

Další novinky:
Na větrné hůrce
Supraphon dětem 18
Výběr z povídek Karla Čapka
To nejlepší pro velké i malé posluchače
Hodina v rodném městě
Odkaz Dona Quijota
Komedie o hvězdě
Pra Pra Pra

Knihy

Ludvík Aškenazy – Wo die Füchse Blockflöte spielen

Blog

Kedy bude vznikať u nás viac audioknih?
20 věcí, které byste audiomolovi nikdy neměli říkat

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >