Audinovinky #10

Desátý díl Audinovinek je tu! My jsme skoro ani nevěřili, že se ho dočkáme. Ale jsme rádi, že nás posloucháte. Jak to zmiňujeme i v podcastu – dotazy, připomínky nebo otázky patří do komentářů ke článku, nebo nám je napište na office@audiolibrix.com 🙂

A teď už k tomu dílu s neuvěřitelně širokým záběrem, kde se bavíme o fyzice (a dozvíte se, kolik toho Petra neví), stand-up komedii, nastavování mysli…a taky se pokusíme překládat a skvěle vyslovovat německé názvy knih!

O čem byla řeč?

Audioknihy

Tohle si poslechni
Dětské etudy
Noční pád
Divoké labutě
Nastavení mysli

Další novinky:
Na větrné hůrce
Supraphon dětem 18
Výběr z povídek Karla Čapka
To nejlepší pro velké i malé posluchače
Hodina v rodném městě
Odkaz Dona Quijota
Komedie o hvězdě
Pra Pra Pra

Knihy

Ludvík Aškenazy – Wo die Füchse Blockflöte spielen

Blog

Kedy bude vznikať u nás viac audioknih?
20 věcí, které byste audiomolovi nikdy neměli říkat

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >