Audinovinky #31

Vzhledem k tomu, že nás každé léto tak nějak dostihne okurková sezóna, rozhodli jsme se natočit speciál. A ne ledajaký! Okurkový. Vybrali jsme totiž ty nejlepší kratší kousky, které vám budou dělat skvělou společnost při zavařování okurek.

Pomůžeme vám zase jednou vychovávat děti (to my děláme rádi) a zjistíte, že jsme na stejné detektivní vlně. A mimochodem, krom obvyklé soutěže přihazujeme ještě další překvapení, tak poslouchejte 🙂

O čem byla řeč?

Kolekce Okurková sezóna – nezapomeňte, slevový kód je OKURKY nebo UHORKY

Soutěž
Odpovědi na soutěžní otázku posílejte na soutez@audiolibrix.cz s předmětem, jak uznáte za vhodné 🙂 Uveďte správnou odpověď a své jméno (abychom Vás mohli vyhlásit). Šanci máte do půlnoci v neděli 20. 8. Držíme palce!

 

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >