Audinovinky #31

Vzhledem k tomu, že nás každé léto tak nějak dostihne okurková sezóna, rozhodli jsme se natočit speciál. A ne ledajaký! Okurkový. Vybrali jsme totiž ty nejlepší kratší kousky, které vám budou dělat skvělou společnost při zavařování okurek.

Pomůžeme vám zase jednou vychovávat děti (to my děláme rádi) a zjistíte, že jsme na stejné detektivní vlně. A mimochodem, krom obvyklé soutěže přihazujeme ještě další překvapení, tak poslouchejte 🙂

O čem byla řeč?

Kolekce Okurková sezóna – nezapomeňte, slevový kód je OKURKY nebo UHORKY

Soutěž
Odpovědi na soutěžní otázku posílejte na soutez@audiolibrix.cz s předmětem, jak uznáte za vhodné 🙂 Uveďte správnou odpověď a své jméno (abychom Vás mohli vyhlásit). Šanci máte do půlnoci v neděli 20. 8. Držíme palce!

 

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >