Audinovinky #31

Vzhledem k tomu, že nás každé léto tak nějak dostihne okurková sezóna, rozhodli jsme se natočit speciál. A ne ledajaký! Okurkový. Vybrali jsme totiž ty nejlepší kratší kousky, které vám budou dělat skvělou společnost při zavařování okurek.

Pomůžeme vám zase jednou vychovávat děti (to my děláme rádi) a zjistíte, že jsme na stejné detektivní vlně. A mimochodem, krom obvyklé soutěže přihazujeme ještě další překvapení, tak poslouchejte 🙂

O čem byla řeč?

Kolekce Okurková sezóna – nezapomeňte, slevový kód je OKURKY nebo UHORKY

Soutěž
Odpovědi na soutěžní otázku posílejte na soutez@audiolibrix.cz s předmětem, jak uznáte za vhodné 🙂 Uveďte správnou odpověď a své jméno (abychom Vás mohli vyhlásit). Šanci máte do půlnoci v neděli 20. 8. Držíme palce!

 

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >