Audinovinky #46

Nový díl Audinovinek je zase jednou takový obyčejný. Obyčejně skvělý teda! Podíváme se na ty nejnovější kousky v audioknižním světě i novinky na blogu. Navíc vás okouzlíme svou znalostí jazyků, sportů i matematiky a fyziky. Poslouchejte 🙂

 

O čem byla řeč?

Audioknihy
O krok pozadu
Žena v okně
Jáchymov
Osm hor
Indigový svět
Alles Gute
Justýnka a asistenční jednorožec
Prdiprášok doktora Proktora
Babka na rebríku
Čierna hra
Bohové Gothamu
Lovci vran

Ostatní
Aplikace Duolingo
Přijímací pohovor – nejtěžší práce na světě:

 

Soutěž

Správné odpovědi na soutěžní otázky posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz s předmětem JSEM SUPER do neděle 3. 3. 2018.

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >