Audinovinky #46

Nový díl Audinovinek je zase jednou takový obyčejný. Obyčejně skvělý teda! Podíváme se na ty nejnovější kousky v audioknižním světě i novinky na blogu. Navíc vás okouzlíme svou znalostí jazyků, sportů i matematiky a fyziky. Poslouchejte 🙂

 

O čem byla řeč?

Audioknihy
O krok pozadu
Žena v okně
Jáchymov
Osm hor
Indigový svět
Alles Gute
Justýnka a asistenční jednorožec
Prdiprášok doktora Proktora
Babka na rebríku
Čierna hra
Bohové Gothamu
Lovci vran

Ostatní
Aplikace Duolingo
Přijímací pohovor – nejtěžší práce na světě:

 

Soutěž

Správné odpovědi na soutěžní otázky posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz s předmětem JSEM SUPER do neděle 3. 3. 2018.

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >