Audinovinky #46

Nový díl Audinovinek je zase jednou takový obyčejný. Obyčejně skvělý teda! Podíváme se na ty nejnovější kousky v audioknižním světě i novinky na blogu. Navíc vás okouzlíme svou znalostí jazyků, sportů i matematiky a fyziky. Poslouchejte 🙂

 

O čem byla řeč?

Audioknihy
O krok pozadu
Žena v okně
Jáchymov
Osm hor
Indigový svět
Alles Gute
Justýnka a asistenční jednorožec
Prdiprášok doktora Proktora
Babka na rebríku
Čierna hra
Bohové Gothamu
Lovci vran

Ostatní
Aplikace Duolingo
Přijímací pohovor – nejtěžší práce na světě:

 

Soutěž

Správné odpovědi na soutěžní otázky posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz s předmětem JSEM SUPER do neděle 3. 3. 2018.

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >