Bohumil Hrabal ZADARMO, Veľký Gatsby a Malý princ, Olsenova Žena v kleci a iné novinky za TOP ceny.

Prvé zo sľubovaných a dlhšie očakávaných noviniek sú v predaji. A nieo byčajnom! Na každú takúto novinku ponúkame hneď a zaraz TOP cenu… ale len do konca tohto týždňa!

Severskej detektívke sa dlhodobo darí a tak nový prírastok od Adlera Olsena určite poteší nielen mňa. Nemesis či Netopier od Jo Nesba ešte nedorazili, no Žena v kleci v perfektom prevedení Igora Bareša dajú človeku na to úplne zabudnúť.

Veľký Gatsby, nedávno žiariaci v kinách v podaní Leonarda Di Capria je taktiež kúsok, ktorý netreba prehliadnuť ani náhodou. Filip Čapka predvedie, ako by Gatsby rozprával, keby nebol Američan. Proste paráda!

No a nielen pre deti, tento týždeň klasika od Antoine de Saint-Exupéry – Malý princ. Krehké stvorenie v nádhernom a nadčasovom diele s hlasom môjho obľúbeného Eduarda Cupáka, alebo tiež naspievané rozprávky Ivany Gottovej a “vláčiková”zábava v podaní Josefa Somra.

Vianoce sa blížia, netreba však panikáriť!!! Teraz, alebo 3 hodiny pred “príchodom Ježiška” naše Darčekové poukazy “zachránia deň” všetkým zábudlivým či prosten estíhajúcim. Keby niečo také existovalo 10 rokov dozadu, bol by som sám našim najlepším predvianočným zákazníkom! Končím. A teraz všetci friško počúvať! 😮 [!s]

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >