Bohumil Hrabal ZADARMO, Veľký Gatsby a Malý princ, Olsenova Žena v kleci a iné novinky za TOP ceny.

Prvé zo sľubovaných a dlhšie očakávaných noviniek sú v predaji. A nieo byčajnom! Na každú takúto novinku ponúkame hneď a zaraz TOP cenu… ale len do konca tohto týždňa!

Severskej detektívke sa dlhodobo darí a tak nový prírastok od Adlera Olsena určite poteší nielen mňa. Nemesis či Netopier od Jo Nesba ešte nedorazili, no Žena v kleci v perfektom prevedení Igora Bareša dajú človeku na to úplne zabudnúť.

Veľký Gatsby, nedávno žiariaci v kinách v podaní Leonarda Di Capria je taktiež kúsok, ktorý netreba prehliadnuť ani náhodou. Filip Čapka predvedie, ako by Gatsby rozprával, keby nebol Američan. Proste paráda!

No a nielen pre deti, tento týždeň klasika od Antoine de Saint-Exupéry – Malý princ. Krehké stvorenie v nádhernom a nadčasovom diele s hlasom môjho obľúbeného Eduarda Cupáka, alebo tiež naspievané rozprávky Ivany Gottovej a „vláčiková“zábava v podaní Josefa Somra.

Vianoce sa blížia, netreba však panikáriť!!! Teraz, alebo 3 hodiny pred „príchodom Ježiška“ naše Darčekové poukazy „zachránia deň“ všetkým zábudlivým či prosten estíhajúcim. Keby niečo také existovalo 10 rokov dozadu, bol by som sám našim najlepším predvianočným zákazníkom! Končím. A teraz všetci friško počúvať! 😮 [!s]