Bohumil Hrabal ZADARMO, Veľký Gatsby a Malý princ, Olsenova Žena v kleci a iné novinky za TOP ceny.

Prvé zo sľubovaných a dlhšie očakávaných noviniek sú v predaji. A nieo byčajnom! Na každú takúto novinku ponúkame hneď a zaraz TOP cenu… ale len do konca tohto týždňa!

Severskej detektívke sa dlhodobo darí a tak nový prírastok od Adlera Olsena určite poteší nielen mňa. Nemesis či Netopier od Jo Nesba ešte nedorazili, no Žena v kleci v perfektom prevedení Igora Bareša dajú človeku na to úplne zabudnúť.

Veľký Gatsby, nedávno žiariaci v kinách v podaní Leonarda Di Capria je taktiež kúsok, ktorý netreba prehliadnuť ani náhodou. Filip Čapka predvedie, ako by Gatsby rozprával, keby nebol Američan. Proste paráda!

No a nielen pre deti, tento týždeň klasika od Antoine de Saint-Exupéry – Malý princ. Krehké stvorenie v nádhernom a nadčasovom diele s hlasom môjho obľúbeného Eduarda Cupáka, alebo tiež naspievané rozprávky Ivany Gottovej a „vláčiková“zábava v podaní Josefa Somra.

Vianoce sa blížia, netreba však panikáriť!!! Teraz, alebo 3 hodiny pred „príchodom Ježiška“ naše Darčekové poukazy „zachránia deň“ všetkým zábudlivým či prosten estíhajúcim. Keby niečo také existovalo 10 rokov dozadu, bol by som sám našim najlepším predvianočným zákazníkom! Končím. A teraz všetci friško počúvať! 😮 [!s]

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Business

Štvordňový pracovný týždeň v praxi – úspech, či zlyhanie?

V lete minulého roka sme na skúšku spustili štvordňový pracovný týždeň. Teraz je čas pozrieť sa na výsledky. Čo sme sa pri tomto experimente naučili, kde sme narazili… a fungujeme v tomto režime naďalej?

Pokračuj >
Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >