Nejvymazlenější verze mobilní aplikace ode dnes k dispozici i pro iOS (iPhone, iPad)

Knihovna audioknih v mobilní aplikaci - Filtrování a třídění audioknihSice schvalování trvalo déle než pro Android, ale od dnes máte i vy, vlastníci zařízení iPhone a iPad také k dispozici naši nejnovější a najvymazlenější verzi mobilní aplikace.

Všechny novinky popsané v předchozím příspěvku platí i pro verzi aplikace pro tento operační systém, takže tu už nebudeme opakovat totéž – novinky naleznete v něm.

A teď už můžete aktualizovat své aplikace 🙂

A pokud se vám nová verze líbí, nezapomeňte nám ji prosím v AppStore ohodnotit, velmi se potěšíme!

Zdieľaj článok

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pocket

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Osobný rozvoj

6 tipov ako z rozhovoru spraviť opäť rozhovor

Prečo by sme sa mali rozprávať o rozhovore? Každý sa vie predsa rozprávať. Naučili sme sa opakovať hlásky, skladať slabiky, prvé slová a vety, prešli sme jednotlivými školskými stupňami, dospeli sme, pracujeme… Lenže „vedieť rozprávať” a „vedieť sa rozprávať” nie je to isté.

Pokračuj >
Životný štýl

Spomaľte: 5 praktických tipov, ako na slow living

Slovo pomalý si nespájame s pozitívnymi pocitmi. Máme radi, keď veci idú rýchlo a plynulo. Autá frčia, aplikácie v telefóne nezdržujú, pracovné stretnutia majú spád, objednávka v reštaurácii dorazí skôr, než si vyzlečieme kabát a stihneme sa usadiť ku stolu. Celý deň sa ženieme, aby sme rýchlo stihli to a ono a aby sme sa ráno mohli opäť zobudiť a pokračovať v nasadenom tempe.

Pokračuj >
Cestovanie

Island – cestovateľské tipy, rady a odporúčania

Opäť ďalší rok, ďalšie ciele, ďalšie sny. Máte aj vy vysnívanú krajinu alebo miesto, ktoré by ste chceli navštíviť? Alebo sa vám to už podarilo? Plníte si svoje cestovateľské sny, keď je to možné?

Pokračuj >