Nejvymazlenější verze mobilní aplikace ode dnes k dispozici i pro iOS (iPhone, iPad)

Knihovna audioknih v mobilní aplikaci - Filtrování a třídění audioknihSice schvalování trvalo déle než pro Android, ale od dnes máte i vy, vlastníci zařízení iPhone a iPad také k dispozici naši nejnovější a najvymazlenější verzi mobilní aplikace.

Všechny novinky popsané v předchozím příspěvku platí i pro verzi aplikace pro tento operační systém, takže tu už nebudeme opakovat totéž – novinky naleznete v něm.

A teď už můžete aktualizovat své aplikace 🙂

A pokud se vám nová verze líbí, nezapomeňte nám ji prosím v AppStore ohodnotit, velmi se potěšíme!

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >