Nejvymazlenější verze mobilní aplikace ode dnes k dispozici i pro iOS (iPhone, iPad)

Knihovna audioknih v mobilní aplikaci - Filtrování a třídění audioknihSice schvalování trvalo déle než pro Android, ale od dnes máte i vy, vlastníci zařízení iPhone a iPad také k dispozici naši nejnovější a najvymazlenější verzi mobilní aplikace.

Všechny novinky popsané v předchozím příspěvku platí i pro verzi aplikace pro tento operační systém, takže tu už nebudeme opakovat totéž – novinky naleznete v něm.

A teď už můžete aktualizovat své aplikace 🙂

A pokud se vám nová verze líbí, nezapomeňte nám ji prosím v AppStore ohodnotit, velmi se potěšíme!

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >
Audioknihy

Prečo sú detektívky a thrillery taký populárny žáner

Nie sme vlastne divní, keď svoj voľný čas venujeme príbehom plným vraždy, krve, násilia a úzkostnej atmosféry? Nie je to zdravé? Nebo nám to dokonce v niečom pomáha?
Rozhodla som sa pustiť do detektívnej práce, preskúmať tieto otázky

Pokračuj >