Nejvymazlenější verze mobilní aplikace ode dnes k dispozici i pro iOS (iPhone, iPad)

Knihovna audioknih v mobilní aplikaci - Filtrování a třídění audioknihSice schvalování trvalo déle než pro Android, ale od dnes máte i vy, vlastníci zařízení iPhone a iPad také k dispozici naši nejnovější a najvymazlenější verzi mobilní aplikace.

Všechny novinky popsané v předchozím příspěvku platí i pro verzi aplikace pro tento operační systém, takže tu už nebudeme opakovat totéž – novinky naleznete v něm.

A teď už můžete aktualizovat své aplikace 🙂

A pokud se vám nová verze líbí, nezapomeňte nám ji prosím v AppStore ohodnotit, velmi se potěšíme!

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >