S audiomoľmi o lepšom živote

S audiomoľmi o lepšom živote

S audiomoľmi o lepšom živote

Rubrika

Audino

Náš maskot Audino je taký vtipálek, miluje audioknihy a tiež ľuďom rád pomáha. V tejto kategórii nájdete infografiky na rôzne témy – od jeho tipov na počúvanie cez zvládanie prokrastinácie… až po tú najväčšiu lúpež storočia!
Audino

Ako sa donútiť počúvať klasiku a dať šancu povinnému čítaniu

Všetci sme raz chodili do školy a s povinným čítaním máme svoje skúsenosti. Hlavne s tým, ako sa mu vyhnúť 😀 Existuje doslova milión vecí, ktoré by ste robili radšej než sa pustili do čítania Dostojevského, Kafku, Austenovej alebo Čapka.
Audioknihy v tomto niekedy ťažkom boji môžu pomôcť a možno práve vďaka nim je väčšina povinného čítania ľahko zvládnuteľná.

Pokračuj >
Audino

Fázy prokrastinácie

Každý z nás, kto si v minulosti prešiel odkladom nejakej úlohy, vie presne, ako to chodí. Na konci si prisaháte, že vám to za to nestojí. Už nikdy to neurobíte. Nabudúce budete rozumnejší. A potom príde to „nabudúce“. A čo vás zase čaká?

Pokračuj >
Audino

Rok 2017 v Audiolibrixu

Rok 2017 je úšpěšně za námi, a tak se ohlížíme za tím, co se nám na něm líbilo nejvíc. Tady je rok 2017 v Audiolibrix. Děkujeme za vaši věrnost a těšíme se na další společné roky 🙂

Pokračuj >