S audiomoľmi o lepšom živote

S audiomoľmi o lepšom živote

S audiomoľmi o lepšom živote

Rubrika

Mobilné aplikácie a web

Všetko, čo ste si priali vedieť o našej audioknižnej aplikácii, webe, ale ďalších témach spojených s online nakupovaním a počúvaním audiokníh.
Mobilné aplikácie a web

Proč miluju audioknižní aplikace (a vy byste měli také)

Audioknihy posloucháme každý jinak. Někdo si rád přehrává CD ze sestavy nebo v autě, jiný rád poslouchá na mp3 přehrávači. Další zas na počítači. Já osobně dám vždycky přednost aplikaci. A protože lidem věci ráda vnucuju, řeknu vám, proč byste tak měli poslouchat i vy 🙂

Pokračuj >
Mobilné aplikácie a web

Dva deci audioknihy prosím

Poznáte to, keď si v reštaurácii objednáte víno a netušíte, či bude stáť za to? Či vám bude vôbec chutiť? Ja veľmi dobre. Reštaurácie, kde vás nechajú najpr fľašu ochutnať a nerobia ksichty, keď poviete nie, uprednastňujem. Čo to má ale spoločné s audioknihami? Mnoho. Neveríte? Čítajte ďalej.

Pokračuj >

Je stahování audioknih i pro nevidomé?

Na základě iniciativy ze strany Audiolibrix jsem byl požádán o článek na téma zpřístupňování webů nevidomým posluchačům. A zároveň i o předložení zjištěných informací o tom, do jaké míry může nevidomý člověk tento obchod s audioknihami ovládat.

Pokračuj >
Platenie na internete je bezpečné Mobilné aplikácie a web

Je platenie na internete ozaj nebezpečné?

Stretávame sa s týmito obavami takmer každý deň. Platenie na internete je nebezpečné! Nedá sa zaplatiť u vás nejako inak? Na dobierku? V hotovosti?

Poznáme to všetci. Dlhé roky sa nielen v našich končinách diali rôzne podvody.

Zo všetkých strán nám bola vštepovaná nedôvera voči akémukoľvek plateniu na internete, alebo plateniu vopred ako takému.

Koľký z vás stále nakupujú “on-line” v obchodoch ako je Alza, pre tovar si idú osobne a platia až na mieste? Alebo si vyberú tovar na internete, ale potom aj tak idú tovar kúpiť do predajne a zaplatiť v hotovosti? Z mojej skúsenosti mnohí. Je to jeden z pozostatkov vštepovanej nedôvery a strachu.

Zmyslom on-line nakupovania je odbúranie nutnosti niekam chodiť a platiť na mieste. Vybrať si tovar v pohodlí domova, objednať, zaplatiť a o pár dní máť tovar doručený domov. Pohodlné. Jednoduché.

Pokračuj >

Sťahovanie audiokníh na počítač na jedno kliknutie. Pre všetkých.

O tom, že audioknihy radi sťahujete a počúvate cez naše bezplatné mobilné aplikácie nie je pochýb, pokiaľ vlastníte chytrý telefón, určite na ňom máte našu …

Pokračuj >

Nejnovější verze aplikace už i pro iOS!

Máte na telefonu operační systém iOS a doteď jste po nocích plakali, že nemáte stejnou funkcionalitu jako Android? Zahoďte kapesníky a aktualizujte!

Pokračuj >
Mobilné aplikácie a web

Naše aplikace ve verzi 4.0.0 je ta nejvychytanější!

Nejnovější verze naší aplikace s sebou přináší velké množství vychytávek a zlepšení, které budete milovat. Taky jste je sami navrhli! A my posloucháme…

Pokračuj >
Mobilné aplikácie a web

Audiolibrix v pořadu Top Aplikácie

Naše vymazlená aplikace se tento víkend dočkala další recenze – v pořadu Top Aplikácie. Sledujte od 13:03 🙂 Jak bylo zmíněno ve videu, aplikace je …

Pokračuj >

Po nejvymazlenejší verzi mobilní aplikace přichází verze 3.0.0 – dosud nejfamóznější

Nová verze naší mobilní aplikace pro poslech audioknih je již dostupná pro uživatele s Androidem, majitelé zařízení s iOS musí ještě pár dní počkat na …

Pokračuj >