S audiomoľmi o lepšom živote

S audiomoľmi o lepšom živote

S audiomoľmi o lepšom živote

Rubrika

Infografika

Či už ide o Veľký audioknižný prieskum, severskú mytológiu, povinné čítanie alebo prokrastináciu, naše infografiky sú od toho, aby vás informovali, alebo aj bavili. A dosť často zvládnu aj oboje naraz.
Audioknihy

Veľký audioknižný prieskum

Rok sa s rokom stretol a nastal čas vyhodnotiť výsledky už 7. ročníka nášho Veľkého audioknižného prieskumu. Najväčšieho prieskumu audioknižného trhu u nás aj v Európe. Každoročne nás zaujíma, ako menia audioknihy čitateľské návyky, ktoré formy audio spracovania si poslucháči obľúbili, ktoré žánre sa najviac počúvajú…

Pokračuj >
Audioknihy

Veľký audioknižný prieskum 2019

Ku koncu minulého roka sme ako obvykle spustili ďalší ročník nášho Veľkého audioknižného prieskumu. Aké sú výsledky?

Pokračuj >
Infografika

Veľký audioknižný prieskum 2018

Již pátý ročník Velkého audioknižního průzkumu je úspěšně za námi. Zúčastnilo se ho 2389 respondentů a výsledky najdete níže. Zjistíte tak třeba, při čem posloucháme nejraději a kolik lidí poslouchá v práci (nás to značně překvapilo).

Pokračuj >
Infografika

Avengers sú všade! Ešte aj u nás … v Severskej mytológii

Keďže sa momentálne všetko točí okolo posledného Avengers filmu, tak ani Audiolibrix nezostáva pozadu a sleduje dianie.
Asi už to tušíte, ale rovnako ako väčšina ďalších fantasy príbehov, aj jednotliví Avengers majú svoj základ v mytológii. A tu sa môžete stretnúť s Thorom a Lokim zo severu.
Možno ste to zaregistrovali a možno nie, ale v nedávnej dobe bola vydaná audiokniha Severská mytológia od Neila Gaimana, ktorá uchvacuje fanúšikov.

Pokračuj >
Audioknihy

Povinné čítanie zoradené podľa toho, koľko máte času

V mojom minulom článku som sa venovala tomu
ako sa donútiť počúvať klasiku a dať šancu povinnému čítaniu, tetokrát som sa pozrela na to, ako si môžete takéto čítanie vybrať podľa toho, koľko máte práve času, respektíve podľa toho, koľko času ste tomu ochotní „obetovať“.

Pokračuj >
Infografika

Vyberte si športovú audioknihu podľa toho, koľko máte času

Áno, väčšinou si audioknihu vyberáte podľa toho, že si nájdete obľúbeného autora alebo vás oslní nejaký bestseller, ale občas je pre vás rozhodujúci aj čas. Keďže máme mesiac, kedy sa tematicky točíme okolo športu, tak som si trochu posvietila práve na audioknihy so športovou tematikou a trochu ich pozoraďovala podľa toho, koľko času vám počúvanie zaberie.

Pokračuj >
Infografika

6 grafů, kterým porozumí jen prokrastinátor

Každý z nás někdy odložil nějaký úkol. A jestli jste neodložili, tak gratulujeme, jste jediný perfektní člověk na světě! Pošlete nám vzkaz, rádi vás poznáme! 🙂
Dneska pro vás máme pár grafů, ve kterých se najde jen opravdový prokrastinátor. Na některé z nás totiž sedí všechny… Ale to bych nahlas nepřiznali. Radši.

Pokračuj >
Audino

Fázy prokrastinácie

Každý z nás, kto si v minulosti prešiel odkladom nejakej úlohy, vie presne, ako to chodí. Na konci si prisaháte, že vám to za to nestojí. Už nikdy to neurobíte. Nabudúce budete rozumnejší. A potom príde to „nabudúce“. A čo vás zase čaká?

Pokračuj >
Audino

Rok 2017 v Audiolibrixu

Rok 2017 je úšpěšně za námi, a tak se ohlížíme za tím, co se nám na něm líbilo nejvíc. Tady je rok 2017 v Audiolibrix. Děkujeme za vaši věrnost a těšíme se na další společné roky 🙂

Pokračuj >