S audiomoľmi o lepšom živote

S audiomoľmi o lepšom živote

S audiomoľmi o lepšom živote

Rubrika

Cestovanie

Tipy na cestovanie – od miest na navštívenie po rady, ako si zbaliť naľahko a cesty si poriadne užiť. O tom všetkom sa dočítate v kategórii cestovania. A ak práve cestovať nemôžete, vydajte sa s nami na cestu aspoň online.
Cestovanie

Island – cestovateľské tipy, rady a odporúčania

Opäť ďalší rok, ďalšie ciele, ďalšie sny. Máte aj vy vysnívanú krajinu alebo miesto, ktoré by ste chceli navštíviť? Alebo sa vám to už podarilo? Plníte si svoje cestovateľské sny, keď je to možné?

Pokračuj >
Cestovanie

10 situácií, kedy vám audioknihy zachránia letnú dovolenku

Dovolenka je pre nás významný čas, kedy môžeme vypnúť, odpútať sa od bežného života, narušiť svoju rutinu, načerpať nové sily, zažiť nové veci, spoznať nových ľudí a miesta alebo jednoducho len spať. Každý by si mal aspoň raz za čas dovoliť trochu upustiť paru a zrelaxovať sa. Inak by mohol padnúť do čiernej diery.

Zásobu audiokníh by mal mať po ruke každý správny dovolenkár. Existuje totiž minimálne 10 situácii, v ktorých by sa mohol ocitnúť a audiokniha by to celé zachránila.

Pokračuj >
Cestovanie

Čo si zabaliť na dovolenku aby ste si ju užili naplno (minimalizmus pri cestovaní)

Bol som iba v strede týždňového treku na Islande a mal som už plné zuby batohu. Miesto toho, aby som si užíval všetko okolo seba, väčšina myšlienok sa točila okolo jedného: “Prečo vláčim na sebe 20 kg kváder?” Mal som chuť všetko zahodiť, vrátiť sa späť do Reykjavíku a zabudnúť na spoznávanie krajiny.

Naša schopnosť užiť si cestovanie je priamo úmerná množstvu vecí, ktoré so sebou máme a o ktoré sa musíme starať.

Pokračuj >