S audiomoľmi o lepšom živote

S audiomoľmi o lepšom živote

S audiomoľmi o lepšom živote

Rubrika

Audioknihy

Audioknihy sú naším najväčším záujmom a naše nadšenie pre túto formu čítania aj dlhoročné skúsenosti s ich predajom sú zdrojom množstva skúseností a tipov, o ktoré sa s vami v tejto kategórii radi podelíme.
Audioknihy

Veľký audioknižný prieskum

Rok sa s rokom stretol a nastal čas vyhodnotiť výsledky už 7. ročníka nášho Veľkého audioknižného prieskumu. Najväčšieho prieskumu audioknižného trhu u nás aj v Európe. Každoročne nás zaujíma, ako menia audioknihy čitateľské návyky, ktoré formy audio spracovania si poslucháči obľúbili, ktoré žánre sa najviac počúvajú…

Pokračuj >
Audioknihy

Ako počúvať audioknihy s deťmi a nezblázniť sa

Nebaví Vás deťom čítať pred spaním? O audiopohádkách ste počuli, ale k ich obsahu ste skeptickí? Poďte sa dozvedieť, ako to s tým počúvaním pre deti je a ako by to mohlo baviť aj Vás.

Pokračuj >
Audioknihy

5 lekcií, ktoré mi udelila Michelle Obamová

V životopise Michelle Obamovej si každý dokáže nájsť niečo, čo mu pomôže v jeho živote. Aj preto som začala písať tento článok. Aby táto dôležitá audiokniha neunikla vašej pozornosti napríklad len preto, lebo nesledujete americkú politiku a životopis bývalej prvej dámy nie je pre vás niečím, po čom by ste bežne siahli.

Pokračuj >
Audioknihy

Čítacia kríza – mýtus alebo skutočnosť

Čítacia kríza. Najväčší strašiak každého čitateľa a knihomoľa. Predstavte si, že doma máte peknú kôpku neprečítaných kníh, ale do žiadnej sa nemôžete začítať. Aj keby ste hrozne chceli. Trápi vás to a premýšľate nad tým, ako tú krízu prekonať. Existuje ale vôbec nejaká čítacia kríza alebo je to len šikovne premyslený marketingový ťah?

Pokračuj >
Audioknihy

7 rád Austina Kleona, ktoré zmenia váš život

Ak by som mala povedať meno len jedného človeka, ktorý na mňa mal v posledných rokoch najväčší vplyv, bol by to Austin Kleon.

Jeho (audio)knihami, blogom a instagramom sa prekúsavam neustále, pretože ma drží v tom správnom kurze. Jeho myšlienky možno nie sú vždy originálne (aj jedna z jeho (audio)kníh sa volá Kraď jako umělec), ale sú to presne tie rady, ktoré vám pomôžu pohnúť sa z miesta. A vy potrebujete, aby vám ich stále niekto opakoval, lebo človek je tvor zábudlivý.

Pokračuj >
Audioknihy

Veľký audioknižný prieskum 2019

Ku koncu minulého roka sme ako obvykle spustili ďalší ročník nášho Veľkého audioknižného prieskumu. Aké sú výsledky?

Pokračuj >
Audioknihy

Audioknižná výzva 2020

Máme tu nový rok a s ním aj nové výzvy. A tá najlepšia už je na svete! Audioknižná výzva 2020.

Pokračuj >
Audioknihy

Audioknižná výzva 2019

Už ste si mysleli, že ju tento rok vynecháme? Ani náhodou ? Pre mňa je to jedno z mála predsavzatí na tento rok, tak možno bude aj pre vás a na rozdiel od iných snov je aj dosiahnuteľné. Ako vyzerá naša tohtoročná audioknižná výzva?

Pokračuj >
Audioknihy

7 audioknih, které vám pomůžou otočit rok 2018 ve svůj prospěch

Na začátku každého roku má nejvíc lidí touhu změnit svůj život. Touhu, která většinou utichne do měsíce nebo dvou. Pokud ale chcete jakoukoli změnu, nejdůležitějším krokem je nečekat na pondělí, začátek měsíce, další rok…

Když chcete cokoli změnit, vrhněte se do toho hned. 

Potřebujete  si ujasnit, co chcete, soustředit se, dostat se ze své hlavy, zbavit se úzkostí, být silnější, mít ve věcech pořádek, trochu lépe jednat s lidmi, nebo prostě motivovat? Jste na správném místě, prosím pokračujte.

Pokračuj >