Vylepšení v našich bezplatných mobilních aplikacích

Jednoduchost. To je náš cíl. Snažíme se pro vás věci zjednodušit a zpřehlednit. Proto jsme v poslední verzi našich mobilních aplikací již před několika měsíci, přidali dvě úžasné novinky – drobnosti, které vám zpříjemní poslech.

Přehledný indikátor

Audiolibrix - Audioknihy, mobilná aplikácia, prehľadný indikátor stiahnutia a počúvaniaPrvní je asi nejlepší – přehledný indikátor stažení a poslechu audioknihy. Tříbarevný pás vám poskytne rychlý přehled o tom, kolik z audioknihy máte ve svém zařízení staženo (zelená barva) a kolik jste už slyšeli (žlutá barva).

Okamžitě tak vidíte, zda si potřebujete dostahovat audioknihu, nebo kolik vám zbývá do jejího konce (což vám aplikace zobrazí i slovně). Indikátor se samozřejmě zobrazuje jak v seznamu audioknih tak i na jejím detailu.

Audiolibrix - Audioknihy, mobilní aplikace, přehledný indikátor stažení a poslouchání

Seznam souborů audioknihy

Audiolibrix - Audioknihy, mobilná aplikace, soubory audioknihyDruhá novinka také souvisí se stažením a posloucháním.

Pokud se přepnete na seznam souborů té které audioknihy, uvidíte, které soubory jste již poslouchali (šedá barva), které máte stažené ale ještě jste je neslyšeli (jsou černé a v ikonce obláčku mají šipku směrem dolů) a které ještě stažené nemáte (černé, ikonka obláčku bez šipky).

Audiolibrix - Audioknihy, mobilná aplikácia, súbory audioknihy

Mobilní aplikace

Pokud naše mobilní aplikace ještě nepoužíváte, neváhejte. Stáhněte si je a zaposlouchejte se do audioknih pohodlně na vašich mobilech a tabletech.

A dobrá zpráva je, že aplikace neustále vylepšujeme a tak se brzy můžete těšit na další novinky.

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >