Vylepšení v našich bezplatných mobilních aplikacích

Jednoduchost. To je náš cíl. Snažíme se pro vás věci zjednodušit a zpřehlednit. Proto jsme v poslední verzi našich mobilních aplikací již před několika měsíci, přidali dvě úžasné novinky – drobnosti, které vám zpříjemní poslech.

Přehledný indikátor

Audiolibrix - Audioknihy, mobilná aplikácia, prehľadný indikátor stiahnutia a počúvaniaPrvní je asi nejlepší – přehledný indikátor stažení a poslechu audioknihy. Tříbarevný pás vám poskytne rychlý přehled o tom, kolik z audioknihy máte ve svém zařízení staženo (zelená barva) a kolik jste už slyšeli (žlutá barva).

Okamžitě tak vidíte, zda si potřebujete dostahovat audioknihu, nebo kolik vám zbývá do jejího konce (což vám aplikace zobrazí i slovně). Indikátor se samozřejmě zobrazuje jak v seznamu audioknih tak i na jejím detailu.

Audiolibrix - Audioknihy, mobilní aplikace, přehledný indikátor stažení a poslouchání

Seznam souborů audioknihy

Audiolibrix - Audioknihy, mobilná aplikace, soubory audioknihyDruhá novinka také souvisí se stažením a posloucháním.

Pokud se přepnete na seznam souborů té které audioknihy, uvidíte, které soubory jste již poslouchali (šedá barva), které máte stažené ale ještě jste je neslyšeli (jsou černé a v ikonce obláčku mají šipku směrem dolů) a které ještě stažené nemáte (černé, ikonka obláčku bez šipky).

Audiolibrix - Audioknihy, mobilná aplikácia, súbory audioknihy

Mobilní aplikace

Pokud naše mobilní aplikace ještě nepoužíváte, neváhejte. Stáhněte si je a zaposlouchejte se do audioknih pohodlně na vašich mobilech a tabletech.

A dobrá zpráva je, že aplikace neustále vylepšujeme a tak se brzy můžete těšit na další novinky.

Zdieľaj článok

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pocket

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Osobný rozvoj

6 tipov ako z rozhovoru spraviť opäť rozhovor

Prečo by sme sa mali rozprávať o rozhovore? Každý sa vie predsa rozprávať. Naučili sme sa opakovať hlásky, skladať slabiky, prvé slová a vety, prešli sme jednotlivými školskými stupňami, dospeli sme, pracujeme… Lenže „vedieť rozprávať” a „vedieť sa rozprávať” nie je to isté.

Pokračuj >
Životný štýl

Spomaľte: 5 praktických tipov, ako na slow living

Slovo pomalý si nespájame s pozitívnymi pocitmi. Máme radi, keď veci idú rýchlo a plynulo. Autá frčia, aplikácie v telefóne nezdržujú, pracovné stretnutia majú spád, objednávka v reštaurácii dorazí skôr, než si vyzlečieme kabát a stihneme sa usadiť ku stolu. Celý deň sa ženieme, aby sme rýchlo stihli to a ono a aby sme sa ráno mohli opäť zobudiť a pokračovať v nasadenom tempe.

Pokračuj >
Cestovanie

Island – cestovateľské tipy, rady a odporúčania

Opäť ďalší rok, ďalšie ciele, ďalšie sny. Máte aj vy vysnívanú krajinu alebo miesto, ktoré by ste chceli navštíviť? Alebo sa vám to už podarilo? Plníte si svoje cestovateľské sny, keď je to možné?

Pokračuj >