Vylepšení v našich bezplatných mobilních aplikacích

Jednoduchost. To je náš cíl. Snažíme se pro vás věci zjednodušit a zpřehlednit. Proto jsme v poslední verzi našich mobilních aplikací již před několika měsíci, přidali dvě úžasné novinky – drobnosti, které vám zpříjemní poslech.

Přehledný indikátor

Audiolibrix - Audioknihy, mobilná aplikácia, prehľadný indikátor stiahnutia a počúvaniaPrvní je asi nejlepší – přehledný indikátor stažení a poslechu audioknihy. Tříbarevný pás vám poskytne rychlý přehled o tom, kolik z audioknihy máte ve svém zařízení staženo (zelená barva) a kolik jste už slyšeli (žlutá barva).

Okamžitě tak vidíte, zda si potřebujete dostahovat audioknihu, nebo kolik vám zbývá do jejího konce (což vám aplikace zobrazí i slovně). Indikátor se samozřejmě zobrazuje jak v seznamu audioknih tak i na jejím detailu.

Audiolibrix - Audioknihy, mobilní aplikace, přehledný indikátor stažení a poslouchání

Seznam souborů audioknihy

Audiolibrix - Audioknihy, mobilná aplikace, soubory audioknihyDruhá novinka také souvisí se stažením a posloucháním.

Pokud se přepnete na seznam souborů té které audioknihy, uvidíte, které soubory jste již poslouchali (šedá barva), které máte stažené ale ještě jste je neslyšeli (jsou černé a v ikonce obláčku mají šipku směrem dolů) a které ještě stažené nemáte (černé, ikonka obláčku bez šipky).

Audiolibrix - Audioknihy, mobilná aplikácia, súbory audioknihy

Mobilní aplikace

Pokud naše mobilní aplikace ještě nepoužíváte, neváhejte. Stáhněte si je a zaposlouchejte se do audioknih pohodlně na vašich mobilech a tabletech.

A dobrá zpráva je, že aplikace neustále vylepšujeme a tak se brzy můžete těšit na další novinky.

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >