Vyfarbi sa s audiolibrixom

Vybrať dobrý a zmysluplný darček niekedy vôbec nie je jednoduché. Každý z nás má iný vkus, nároky a potreby. Spraviť preto vianočnú súťaž o audioknihu, kde výhra budezaujímavá pre všetkých je takmer nemožné – no my sme to predsa skúsili :o)

Pravidlá sú jednoduché: Každý platiaci zákazník, teda nie taký čo nakupuje iba za darované či vyhrané kredity, vstupuje automaticky do súťaže o mini prenosný mp3 prehrávač Sansa ClipZip 4GB spolu s predplateným balíčkom EXTRA na celý budúci rok! Výherca bude oznámený 23.12.2012.

Takže, jeden z Vás kupujúcich nielenže získa možnosť vybrať si audioknihu/audioknihy podľa vlastného výberu, ale získa túto možnosť každý mesiac budúceho roku! A k tomu si ešte môže vybrať aj farbu* prehrávača Sansa ClipZip 4GB, ktorý je absolútne perfektným spoločníkom do sveta audiokníh (a samozrejme aj hudby) – ja osobne som s ním nabehal už mnoho stoviek kilometrov a napočúval desiatky hodín audiokníh. Na kopcoch, v daždi, v zime či horku :o)

Stále nevieš ako začať? Čo tak skúsiť to tu…

[!v@n]

 

MP3 prehrávač Sansa Clip Zip 4GB

Vlastnosti prehrávača:

  • kapacita pamäte je 4 GB
  • rozšíriteľný slot pre pamäťové karty – pre microSDHC karty až do 32GB
  • Podporované audio formáty: MP3, WMA, FLAC, OGG, AAC
  • FM tuner
  • hodinky so stopkami
  • 1,1″ farebný displej s grafickým užívateľským rozhraním a zobrazením obalov albumov
  • hlasový záznamník so vstavaným mikrofónom
  • výdrž batérie – až do 15 hodín prehrávania hudby
  • rozmery prehrávača sú 36,07×57,15×14,73 mm (š x v x h)
  • súčasťou balenia je: slúchadlá, USB kábel, rýchly sprievodca

* – podľa aktuálnej dostupnosti, dodávka môže trvať do 4-och týždňov od ukončenia súťaže

Zdieľaj článok

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pocket

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Osobný rozvoj

6 tipov ako z rozhovoru spraviť opäť rozhovor

Prečo by sme sa mali rozprávať o rozhovore? Každý sa vie predsa rozprávať. Naučili sme sa opakovať hlásky, skladať slabiky, prvé slová a vety, prešli sme jednotlivými školskými stupňami, dospeli sme, pracujeme… Lenže „vedieť rozprávať” a „vedieť sa rozprávať” nie je to isté.

Pokračuj >
Životný štýl

Spomaľte: 5 praktických tipov, ako na slow living

Slovo pomalý si nespájame s pozitívnymi pocitmi. Máme radi, keď veci idú rýchlo a plynulo. Autá frčia, aplikácie v telefóne nezdržujú, pracovné stretnutia majú spád, objednávka v reštaurácii dorazí skôr, než si vyzlečieme kabát a stihneme sa usadiť ku stolu. Celý deň sa ženieme, aby sme rýchlo stihli to a ono a aby sme sa ráno mohli opäť zobudiť a pokračovať v nasadenom tempe.

Pokračuj >
Cestovanie

Island – cestovateľské tipy, rady a odporúčania

Opäť ďalší rok, ďalšie ciele, ďalšie sny. Máte aj vy vysnívanú krajinu alebo miesto, ktoré by ste chceli navštíviť? Alebo sa vám to už podarilo? Plníte si svoje cestovateľské sny, keď je to možné?

Pokračuj >