Vyfarbi sa s audiolibrixom

Vybrať dobrý a zmysluplný darček niekedy vôbec nie je jednoduché. Každý z nás má iný vkus, nároky a potreby. Spraviť preto vianočnú súťaž o audioknihu, kde výhra budezaujímavá pre všetkých je takmer nemožné – no my sme to predsa skúsili :o)

Pravidlá sú jednoduché: Každý platiaci zákazník, teda nie taký čo nakupuje iba za darované či vyhrané kredity, vstupuje automaticky do súťaže o mini prenosný mp3 prehrávač Sansa ClipZip 4GB spolu s predplateným balíčkom EXTRA na celý budúci rok! Výherca bude oznámený 23.12.2012.

Takže, jeden z Vás kupujúcich nielenže získa možnosť vybrať si audioknihu/audioknihy podľa vlastného výberu, ale získa túto možnosť každý mesiac budúceho roku! A k tomu si ešte môže vybrať aj farbu* prehrávača Sansa ClipZip 4GB, ktorý je absolútne perfektným spoločníkom do sveta audiokníh (a samozrejme aj hudby) – ja osobne som s ním nabehal už mnoho stoviek kilometrov a napočúval desiatky hodín audiokníh. Na kopcoch, v daždi, v zime či horku :o)

Stále nevieš ako začať? Čo tak skúsiť to tu…

[!v@n]

 

MP3 prehrávač Sansa Clip Zip 4GB

Vlastnosti prehrávača:

  • kapacita pamäte je 4 GB
  • rozšíriteľný slot pre pamäťové karty – pre microSDHC karty až do 32GB
  • Podporované audio formáty: MP3, WMA, FLAC, OGG, AAC
  • FM tuner
  • hodinky so stopkami
  • 1,1″ farebný displej s grafickým užívateľským rozhraním a zobrazením obalov albumov
  • hlasový záznamník so vstavaným mikrofónom
  • výdrž batérie – až do 15 hodín prehrávania hudby
  • rozmery prehrávača sú 36,07×57,15×14,73 mm (š x v x h)
  • súčasťou balenia je: slúchadlá, USB kábel, rýchly sprievodca

* – podľa aktuálnej dostupnosti, dodávka môže trvať do 4-och týždňov od ukončenia súťaže

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >