Vyfarbi sa s audiolibrixom

Vybrať dobrý a zmysluplný darček niekedy vôbec nie je jednoduché. Každý z nás má iný vkus, nároky a potreby. Spraviť preto vianočnú súťaž o audioknihu, kde výhra budezaujímavá pre všetkých je takmer nemožné – no my sme to predsa skúsili :o)

Pravidlá sú jednoduché: Každý platiaci zákazník, teda nie taký čo nakupuje iba za darované či vyhrané kredity, vstupuje automaticky do súťaže o mini prenosný mp3 prehrávač Sansa ClipZip 4GB spolu s predplateným balíčkom EXTRA na celý budúci rok! Výherca bude oznámený 23.12.2012.

Takže, jeden z Vás kupujúcich nielenže získa možnosť vybrať si audioknihu/audioknihy podľa vlastného výberu, ale získa túto možnosť každý mesiac budúceho roku! A k tomu si ešte môže vybrať aj farbu* prehrávača Sansa ClipZip 4GB, ktorý je absolútne perfektným spoločníkom do sveta audiokníh (a samozrejme aj hudby) – ja osobne som s ním nabehal už mnoho stoviek kilometrov a napočúval desiatky hodín audiokníh. Na kopcoch, v daždi, v zime či horku :o)

Stále nevieš ako začať? Čo tak skúsiť to tu…

[!v@n]

 

MP3 prehrávač Sansa Clip Zip 4GB

Vlastnosti prehrávača:

  • kapacita pamäte je 4 GB
  • rozšíriteľný slot pre pamäťové karty – pre microSDHC karty až do 32GB
  • Podporované audio formáty: MP3, WMA, FLAC, OGG, AAC
  • FM tuner
  • hodinky so stopkami
  • 1,1″ farebný displej s grafickým užívateľským rozhraním a zobrazením obalov albumov
  • hlasový záznamník so vstavaným mikrofónom
  • výdrž batérie – až do 15 hodín prehrávania hudby
  • rozmery prehrávača sú 36,07×57,15×14,73 mm (š x v x h)
  • súčasťou balenia je: slúchadlá, USB kábel, rýchly sprievodca

* – podľa aktuálnej dostupnosti, dodávka môže trvať do 4-och týždňov od ukončenia súťaže

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Business

Štvordňový pracovný týždeň v praxi – úspech, či zlyhanie?

V lete minulého roka sme na skúšku spustili štvordňový pracovný týždeň. Teraz je čas pozrieť sa na výsledky. Čo sme sa pri tomto experimente naučili, kde sme narazili… a fungujeme v tomto režime naďalej?

Pokračuj >
Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >