NEDABUJEME!

Projekt DABUJEME začal a aj skončil prvého apríla. Dabovať sa samozrejme nebude! Využili sme prvý apríl, aby sme spolu načali diskusiu na tému množstva publikovaných audiokníh v češtine a slovenčine. No a samozrejme trochu sa aj pobavili, no nie? :o)

Ďakujeme všetkým, ktorí ste nám napísali alebo inak poskytli spätnú väzbu. Zistili sme, že to vnímate rovnako – nahráva sa toho hrozne málo a jazyky sú až druhoradé.

Ako poďakovanie prosím príjmite zľavový kód na 20% na všetky tituly z našej ponuky – české, slovenské, ale aj tie anglické či nemecké. Zľava platí iba 48 hodín, do polnoci 3. apríla. Stačí len použiť v nákupnom košíku zľavový kód: NEDABUJEME

Keď sme s Audiolibrixom začínali, vedeli sme, že ponuka audiokníh nie je ani zďaleka tak široká ako ponuka klasických kníh, napriek tomu sme šli do tohto projektu s optimizmom. Dnes vidíme, že sa situácia zlepšila – vzniklo niekoľko nových vydavateľstiev a staršie postupne produkujú ďalšie a ďalšie audioknihy. Ponuka sa zväčšuje. A to je super!

Stále sme však cítili, a aj naďalej cítime, že je tu priestor na viac. Na produkciu ešte väčšieho množstva audiokníh pre nás, milovníkov hovoreného slova. A tak sme sa rozhodli audioknižnému trhu pomôcť aj v tomto. Nie dabingom, ale vydávaním audiokníh.

Dovoľte nám preto predstaviť naše nedávne, prebiehajúce ako aj plánované projekty.

Ešte raz ďakujeme za Vašu pomoc, dôveru a podporu. Ste super!

Michal (neznámy interpret Zdeňka Svěráka a Milana Lasicu 🙂

Zvyšok newslettera nájdeš tu.