Zložte zbrane, prichádzajú v miery…

Rozhodli sme postupne Vám predstaviť ľudí, ktorí sa skrývajú na druhej strane audioknižného frontu. Niektorí v kanceláriách, iný zasa vo vesmíre.

Začíname našimi najčerstvejšími a už veľmi obľúbenými, fantasy, cyberpunkom a sci-fi presiaknutými kamarátmi z Prahy.

Vydavateľstvo Walker & Volf. Zložte zbrane, prichádzajú v miery…

 

Prečo ste sa rozhodli vydávať audioknihy? Čo Ťa k tomu priviedlo?

Rozhodli jsme se během jediného roku stát miliardáři. Což se daří!

Kdo se pohybuje na audiotrhu, ví, že i poctivý 3 kusy za měsíc představují první stupínky k tolika penězům, v nichž si třeba tak krásně plaval strýček Skrblík (v té době ještě bez sluchátek).

A jinak bychom ještě mohli uvést třeba nadšení do nového literárního audiomédia, lásku ke sci-fi a fantasy či vnitřní puzení prezentovat naše české a slovenské autory jako rovnocenné partnery všem těm světovým hvězdám. Protože my jsme taky hvězdy!

Počúvaš Ty sám audioknihy? Spomenieš si na svoju prvú?

První regulérní audioknihy byly z hlediska mého mudrcovského věku ještě na vinylech, a když vynechám divadla (dokonalí Cimrmani), což nejsou audioknihy, ale záznamy představení, tak určitě mě chytil před 10 nebo kolika lety “Pan Hyman Kaplan má třídu rád.

Vieš nám zopár slovami povedať o novinkách, na čo sa ľudia môžu tešiť a prečo ste vybrali tieto tituly ako tie pravé na audioknihy?

Lidi se můžou těšit hlavně na nás, protože s Radkem Volfem jsme krásní chlapi, máme jiskru v očích a švih v pažích, a hlavně máme ve vydavatelství krásnou Klárku Smolíkovou, naši píáristku.

Tak na to se můžete těšit fakt všichni. A jestli myslíš tituly, které chystáme, tak teď nás čeká do 18 let nepřístupný Asfalt (od Štěpána Kopřivy) s geniálním Ludvíkem Králem, potom vynikající herečka a narátorka Vilma Cibulková a její zpracování drsných upírských příběhů s Tinou v hlaví roli (od Petry Neomillnerové) a pak samý další bomby – sborníky povídek a novel, Neffova Tma a ke konci roku pak excelentní investigativní novinář a spisovatel Josef Klíma a jím samým načtená vlastní kniha Advokát a jeho pán.
Mimochodem, je to jízda.

Chcel by si odkázať niečo našim čitateľom a počúvateľom? :o)

Chtěl bych jim odkázat veškeré mé duševní bohatství, ale to by toho zřejmě moc nedostali. Už to slyším, bože, to by bylo reklamací…

Tak jim teda chceme za naše vydavatelství, ale i za všechny ostatní audio vydavatelství říct:

“Lidi, bděte, čtěte, POSLOUCHEJTE!
Protože audioknihy jsou skvělý.
A my, koneckonců, taky…”

Váš
Jiří W. Procházka

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >