Fázy prokrastinácie

Každý z nás, kto si v minulosti prešiel odkladom nejakej úlohy, vie presne, ako to chodí. Na konci si prisaháte, že vám to za to nestojí. Už nikdy to neurobíte. Nabudúce budete rozumnejší. A potom príde to „nabudúce“. A čo vás zase čaká?

 

 

Zdieľaj článok

2 komentáre

 1. Jak zatočit s prokrastinací? | Blog Audiolibrix
  31. januára 2018 @ 10:55

  […] a hlavně vaši vlastní spokojenost, přicházíme s další výzvou. Minulý týden už jsme se u prokrastinace smáli. Teď je načase s ní pořádně […]

  Odpovedať

 2. Eva
  5. septembra 2019 @ 10:35

  Myslím,že každý v určitém věku přijdeme na to,co se může odložit a co-a taky- kdy ne.Je to o tom,jak známe sami sebe- já,například,někdy odsunu,protože nejlepší výkony podávám pod tlakem,ale jindy si řeknu,že ten stres za to nestojí,tak se do toho pustím hned.Ale každý to má jinak.

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >