Fázy prokrastinácie

Každý z nás, kto si v minulosti prešiel odkladom nejakej úlohy, vie presne, ako to chodí. Na konci si prisaháte, že vám to za to nestojí. Už nikdy to neurobíte. Nabudúce budete rozumnejší. A potom príde to “nabudúce”. A čo vás zase čaká?

 

 

Zdieľaj článok

2 komentáre

 1. Jak zatočit s prokrastinací? | Blog Audiolibrix
  31. januára 2018 @ 10:55

  […] a hlavně vaši vlastní spokojenost, přicházíme s další výzvou. Minulý týden už jsme se u prokrastinace smáli. Teď je načase s ní pořádně […]

  Reply

 2. Eva
  5. septembra 2019 @ 10:35

  Myslím,že každý v určitém věku přijdeme na to,co se může odložit a co-a taky- kdy ne.Je to o tom,jak známe sami sebe- já,například,někdy odsunu,protože nejlepší výkony podávám pod tlakem,ale jindy si řeknu,že ten stres za to nestojí,tak se do toho pustím hned.Ale každý to má jinak.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >