Fázy prokrastinácie

Každý z nás, kto si v minulosti prešiel odkladom nejakej úlohy, vie presne, ako to chodí. Na konci si prisaháte, že vám to za to nestojí. Už nikdy to neurobíte. Nabudúce budete rozumnejší. A potom príde to “nabudúce”. A čo vás zase čaká?

 

 

Zdieľaj článok

2 komentáre

 1. Jak zatočit s prokrastinací? | Blog Audiolibrix
  31. januára 2018 @ 10:55

  […] a hlavně vaši vlastní spokojenost, přicházíme s další výzvou. Minulý týden už jsme se u prokrastinace smáli. Teď je načase s ní pořádně […]

  Odpovedať

 2. Eva
  5. septembra 2019 @ 10:35

  Myslím,že každý v určitém věku přijdeme na to,co se může odložit a co-a taky- kdy ne.Je to o tom,jak známe sami sebe- já,například,někdy odsunu,protože nejlepší výkony podávám pod tlakem,ale jindy si řeknu,že ten stres za to nestojí,tak se do toho pustím hned.Ale každý to má jinak.

  Odpovedať

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >