Proč jsou audioknihy dobrý dárek?

Tuhle situaci znáte.

Sháníte dárek. Protože někdo z vaší rodiny nebo přátel či známých něco slaví – narozeniny, svátek, Vánoce, Velikonoce (počítají se! Protože si lidé kupují věci, aby je nepokakal beránek), maturitu, promoci, svatbu, to, že úspěšně přežil den…

A co jim k takové příležitosti dáte, že?

Audioknihu! A proč byste to dělali? Protože audioknihu můžete dát komukoli. A kdykoli.

Číst by měl každý, příběhy podporují fantazii, rozvoj slovní zásoby, zabaví vás…a tak dále, a tak dále.

Rozhodli jsme se vám teda vysvětlit, proč je audiokniha jako dárek tak super…

…a v tu chvíli se do toho vložil Audino, protože si prostě oblíbil focení ve studiu a chce pořád něco ukazovat (vážně, už s ním ani nemůžete zajít na večeři, aby nezačal pózovat a ukazovat vám, co by se ještě dalo udělat…). Tak jsme mu dali šanci…posoudit můžete vy…

preco-je-audiokniha-dobry-darcek-finis--cs

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >