Zábavné grafy pro audiomoly 1

Jelikož je dnes teprve úterý a do víkendu je ještě tak daleko, že tam ani nedohlédnete (smutná zpráva pro všechny, kteří mají o víkendu v plánu něco skvělého poslouchat, nebo někam vyrazit, což se dá samozřejmě spojit s prvním bodem); rozhodli jsme se, že se aspoň pokusíme vám vykouzlit úsměv na tváři a pobavit vás.

Už nějakou dobu pracujeme na audiomolských grafech a dnes přinášíme první dávku. Věřím, že se v některých najdete. A pokud nenajdete sebe? Pravděpodobně najdete alespoň někoho ze svého okolí. Brzy se samozřejmě můžete těšit na pokračování!

A pokud máte nějaké své nápady nebo příhody, jako obvykle je pište do komentářů, budeme se těšit. Případně nám můžete napsat, ve kterém z grafů se nejvíc vidíte 🙂 A teď už k audiomolským pravdám.

1. Všichni to známe, není den jako den…

 

2. Audiomolky si k pláči pár důvodů najdou…

 

3. Kdo už dnes vstává hned s budíkem, že?

 

4. Ach, ten single život…

 

5. A když jste nemocní, nejlepší bude…

 

 

 

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >