Zábavné grafy pro audiomoly 1

Jelikož je dnes teprve úterý a do víkendu je ještě tak daleko, že tam ani nedohlédnete (smutná zpráva pro všechny, kteří mají o víkendu v plánu něco skvělého poslouchat, nebo někam vyrazit, což se dá samozřejmě spojit s prvním bodem); rozhodli jsme se, že se aspoň pokusíme vám vykouzlit úsměv na tváři a pobavit vás.

Už nějakou dobu pracujeme na audiomolských grafech a dnes přinášíme první dávku. Věřím, že se v některých najdete. A pokud nenajdete sebe? Pravděpodobně najdete alespoň někoho ze svého okolí. Brzy se samozřejmě můžete těšit na pokračování!

A pokud máte nějaké své nápady nebo příhody, jako obvykle je pište do komentářů, budeme se těšit. Případně nám můžete napsat, ve kterém z grafů se nejvíc vidíte 🙂 A teď už k audiomolským pravdám.

1. Všichni to známe, není den jako den…

 

2. Audiomolky si k pláči pár důvodů najdou…

 

3. Kdo už dnes vstává hned s budíkem, že?

 

4. Ach, ten single život…

 

5. A když jste nemocní, nejlepší bude…

 

 

 

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >