Zábavné grafy pro audiomoly 1

Jelikož je dnes teprve úterý a do víkendu je ještě tak daleko, že tam ani nedohlédnete (smutná zpráva pro všechny, kteří mají o víkendu v plánu něco skvělého poslouchat, nebo někam vyrazit, což se dá samozřejmě spojit s prvním bodem); rozhodli jsme se, že se aspoň pokusíme vám vykouzlit úsměv na tváři a pobavit vás.

Už nějakou dobu pracujeme na audiomolských grafech a dnes přinášíme první dávku. Věřím, že se v některých najdete. A pokud nenajdete sebe? Pravděpodobně najdete alespoň někoho ze svého okolí. Brzy se samozřejmě můžete těšit na pokračování!

A pokud máte nějaké své nápady nebo příhody, jako obvykle je pište do komentářů, budeme se těšit. Případně nám můžete napsat, ve kterém z grafů se nejvíc vidíte 🙂 A teď už k audiomolským pravdám.

1. Všichni to známe, není den jako den…

 

2. Audiomolky si k pláči pár důvodů najdou…

 

3. Kdo už dnes vstává hned s budíkem, že?

 

4. Ach, ten single život…

 

5. A když jste nemocní, nejlepší bude…

 

 

 

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >