Líbilo se, zkuste, proč #12

Líbila se vám jedna audiokniha? Ta druhá bude pravděpodobně taky. A my vám řekneme proč!

B. M. Horská – Brouk

Pokud jste si jako mnozí jiní užili poslech Ostrova šedých mnichů Michaely Klevisové, dejte šanci i Broukovi. Z pera české autorky pochází oceněná detektivka, která rozhodně nezaostává za svými světovými sestrami. V obou audioknihách jsou samozřejmě na začátku záhadné vraždy. A také chytrý detektiv na dovolené. U obou audioknih se část děje odehrává v Praze a mají spojitost s Českem. Navíc nejsou tuctové a do poslední chvíle budete tápat a vymýšlet. A to je u takového detektivního příběhu vždy oceňovaná kvalita. Zkuste si poslechnout Brouka, nebudete litovat.

Nejlepší české povídky

Pokud se vám zalíbil soubor Povídek z jedné kapsy, rozhodně si s radostí poslechnete výběr těch nejlepších povídek českých klasických autorů. Všechny jistým způsobem hlavně vykreslují lidský charakter a způsob, jakým jsou napsané, ve vás minimálně vzbudí nostalgii. Mnohé pravdy v nich obsažené platí ještě dnes, a tak je to stále nadčasový poslech s klasiky, protože ti k nám stále promlouvají. Navíc jsou dvě Čapkovy povídky součástí této kolekce. Poslech těch nejlepších českých povídek vás přenese na jiné místo a relax je zaručen.

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >