Líbilo se, zkuste, proč #14

Čtrnácté kolo doporučení audioknih je tu. Jedna se vám líbila a hledáte něco podobného? Je velká šance, že se vám bude líbit ta druhá – a my vám řekneme proč!

Zdeněk Svěrák – Nové povídky

Nedáte dopustit na úsměvné audioknihy ze série Listů Emilovi? Zkuste si tedy pustit povídky Zdeňka Svěráka. On i Milan Lasica mají takový podobný druh laskavého humoru, který dokáže vykouzlit úsměv na vaší tváři. Obě audioknihy jsou rozdělené na kratší útvary a rozhodně pro vás budou skvělým společníkem i díky své lidskosti. Oba autoři mají navíc krom talentu krásně psát také dar přednesu a jsou skvělými interprety. Rozhodně zkuste Svěrákovy povídky – my doporučujeme ty nové, ale můžete zvolit jakékoli. Nebudete litovat, uvidíte.

Štěpán Kopřiva – Rychlopalba

Michal už o tom tak trošku psal, když se minulý týden vyjadřoval o tom, co zrovna poslouchá. Duo Kopřiva + Král znamená zaručený úspěch. Pokud jste si oblíbili rychlost akce a autorův specifický humor v Asfaltu, nemáte vůbec proč váhat a vyberte si jako další audioknihu Rychlopalbu. Tentokrát se sice děj neodehrává v pekle, ale takové osobní peklo tu rozhodně zažijete. Rychlopalbu navíc opět čte Ludvík Král a odvádí při tom neskutečnou práci. Zábava je tím pádem zaručena.

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >