Líbilo se, zkuste, proč #14

Čtrnácté kolo doporučení audioknih je tu. Jedna se vám líbila a hledáte něco podobného? Je velká šance, že se vám bude líbit ta druhá – a my vám řekneme proč!

Zdeněk Svěrák – Nové povídky

Nedáte dopustit na úsměvné audioknihy ze série Listů Emilovi? Zkuste si tedy pustit povídky Zdeňka Svěráka. On i Milan Lasica mají takový podobný druh laskavého humoru, který dokáže vykouzlit úsměv na vaší tváři. Obě audioknihy jsou rozdělené na kratší útvary a rozhodně pro vás budou skvělým společníkem i díky své lidskosti. Oba autoři mají navíc krom talentu krásně psát také dar přednesu a jsou skvělými interprety. Rozhodně zkuste Svěrákovy povídky – my doporučujeme ty nové, ale můžete zvolit jakékoli. Nebudete litovat, uvidíte.

Štěpán Kopřiva – Rychlopalba

Michal už o tom tak trošku psal, když se minulý týden vyjadřoval o tom, co zrovna poslouchá. Duo Kopřiva + Král znamená zaručený úspěch. Pokud jste si oblíbili rychlost akce a autorův specifický humor v Asfaltu, nemáte vůbec proč váhat a vyberte si jako další audioknihu Rychlopalbu. Tentokrát se sice děj neodehrává v pekle, ale takové osobní peklo tu rozhodně zažijete. Rychlopalbu navíc opět čte Ludvík Král a odvádí při tom neskutečnou práci. Zábava je tím pádem zaručena.

Zdieľaj článok

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pocket

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Osobný rozvoj

6 tipov ako z rozhovoru spraviť opäť rozhovor

Prečo by sme sa mali rozprávať o rozhovore? Každý sa vie predsa rozprávať. Naučili sme sa opakovať hlásky, skladať slabiky, prvé slová a vety, prešli sme jednotlivými školskými stupňami, dospeli sme, pracujeme… Lenže „vedieť rozprávať” a „vedieť sa rozprávať” nie je to isté.

Pokračuj >
Životný štýl

Spomaľte: 5 praktických tipov, ako na slow living

Slovo pomalý si nespájame s pozitívnymi pocitmi. Máme radi, keď veci idú rýchlo a plynulo. Autá frčia, aplikácie v telefóne nezdržujú, pracovné stretnutia majú spád, objednávka v reštaurácii dorazí skôr, než si vyzlečieme kabát a stihneme sa usadiť ku stolu. Celý deň sa ženieme, aby sme rýchlo stihli to a ono a aby sme sa ráno mohli opäť zobudiť a pokračovať v nasadenom tempe.

Pokračuj >
Cestovanie

Island – cestovateľské tipy, rady a odporúčania

Opäť ďalší rok, ďalšie ciele, ďalšie sny. Máte aj vy vysnívanú krajinu alebo miesto, ktoré by ste chceli navštíviť? Alebo sa vám to už podarilo? Plníte si svoje cestovateľské sny, keď je to možné?

Pokračuj >