Líbilo se, zkuste, proč #14

Čtrnácté kolo doporučení audioknih je tu. Jedna se vám líbila a hledáte něco podobného? Je velká šance, že se vám bude líbit ta druhá – a my vám řekneme proč!

Zdeněk Svěrák – Nové povídky

Nedáte dopustit na úsměvné audioknihy ze série Listů Emilovi? Zkuste si tedy pustit povídky Zdeňka Svěráka. On i Milan Lasica mají takový podobný druh laskavého humoru, který dokáže vykouzlit úsměv na vaší tváři. Obě audioknihy jsou rozdělené na kratší útvary a rozhodně pro vás budou skvělým společníkem i díky své lidskosti. Oba autoři mají navíc krom talentu krásně psát také dar přednesu a jsou skvělými interprety. Rozhodně zkuste Svěrákovy povídky – my doporučujeme ty nové, ale můžete zvolit jakékoli. Nebudete litovat, uvidíte.

Štěpán Kopřiva – Rychlopalba

Michal už o tom tak trošku psal, když se minulý týden vyjadřoval o tom, co zrovna poslouchá. Duo Kopřiva + Král znamená zaručený úspěch. Pokud jste si oblíbili rychlost akce a autorův specifický humor v Asfaltu, nemáte vůbec proč váhat a vyberte si jako další audioknihu Rychlopalbu. Tentokrát se sice děj neodehrává v pekle, ale takové osobní peklo tu rozhodně zažijete. Rychlopalbu navíc opět čte Ludvík Král a odvádí při tom neskutečnou práci. Zábava je tím pádem zaručena.

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >