Audinovinky #18

Už jsme ho jednou zmiňovali a stal se skutečností – detektivkový speciál! V nejnovějším díle Audinovinek jsme se podívali na detektivní příběhy i jejich popularitu. A protože tak úplně učení nejsme, pozvali jsme si k tomu Ivana. Přesně tak, tentokrát jsme ve třech.

A dopustíme se v něm rouhání (dobře, jen já). Nesdílejte ho, protože jinak už s námi Ivan bude vždycky (a Ivan je upovídaný, neberte mě za slovo, přesvědčte se o tom sami). No a pokud budete mít po tomhle díle pocit, že detektivky poslouchat nechcete, my reklamace nepřijímáme 🙂 Ale možná se tam někde skrývá taková menší soutěž. Takže teď už máte pádný důvod poslouchat. Tak směle do toho:

O čem byla řeč?

Audioknihy
Peter May – Trilogie Lewis
Rudiš – Národní třída
Dominik Dán – Cela číslo 17
Jo NesbøPůlnoční slunce, Krev na sněhu, Doktor Proktor
Dan Brown – Inferno
Peter May – The Lewis Man

 

Knihy
Karel Čapek – Marsyas

Blog
Dominik Dán jako svědectví doby

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >