Audinovinky #18

Už jsme ho jednou zmiňovali a stal se skutečností – detektivkový speciál! V nejnovějším díle Audinovinek jsme se podívali na detektivní příběhy i jejich popularitu. A protože tak úplně učení nejsme, pozvali jsme si k tomu Ivana. Přesně tak, tentokrát jsme ve třech.

A dopustíme se v něm rouhání (dobře, jen já). Nesdílejte ho, protože jinak už s námi Ivan bude vždycky (a Ivan je upovídaný, neberte mě za slovo, přesvědčte se o tom sami). No a pokud budete mít po tomhle díle pocit, že detektivky poslouchat nechcete, my reklamace nepřijímáme 🙂 Ale možná se tam někde skrývá taková menší soutěž. Takže teď už máte pádný důvod poslouchat. Tak směle do toho:

O čem byla řeč?

Audioknihy
Peter May – Trilogie Lewis
Rudiš – Národní třída
Dominik Dán – Cela číslo 17
Jo NesbøPůlnoční slunce, Krev na sněhu, Doktor Proktor
Dan Brown – Inferno
Peter May – The Lewis Man

 

Knihy
Karel Čapek – Marsyas

Blog
Dominik Dán jako svědectví doby

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >