Audinovinky #20

Už jsme se dopracovali k celkem dvacátému pokračování podcastu! Juhůů, oslava! Oslavíme ho tak, že začneme tradici podcastových soutěží – takže vlastně odměnu dostanete vy, že 🙂

V dnešním díle se nejdřív podíváme na to, proč nás máte tak moc rádi (nevymýšlím si, to vy jste psali). Všechno budeme dělat chytřeji, rychleji i lépe (dobře, tak možná ne) a zároveň se budeme smát, protože někdo z nás by jinak brečel (její jméno začíná na P a píše ty články, které nikdo nečte). Ale hlavně! Vezmeme vás na cestu kolem světa… nevěříte? Poslouchejte.

O čem byla řeč?

Audioknihy
Chytřeji, rychleji, lépe
Prázdniny Billa Madlafouska
Volání netvora
Vyhasínání mozku Martina Kleina

Knihy
Síla zvyku

MAPA PŘÍBĚHŮ 

Mapa s príbehmi

 

 

SOUTĚŽ

Odpovědi na soutěžní otázku posílejte do půlnoci v neděli 2. dubna na e-mail soutez@audiolibrix.cz (to je tečka, nikoli bodka).

Vítěze kontaktujeme na mail a vyhlásíme v pondělí 3.4. – takže prosím uveďte i své jméno nebo přezdívku, kterou můžeme zveřejnit 🙂

 

 

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >