Audinovinky #20

Už jsme se dopracovali k celkem dvacátému pokračování podcastu! Juhůů, oslava! Oslavíme ho tak, že začneme tradici podcastových soutěží – takže vlastně odměnu dostanete vy, že 🙂

V dnešním díle se nejdřív podíváme na to, proč nás máte tak moc rádi (nevymýšlím si, to vy jste psali). Všechno budeme dělat chytřeji, rychleji i lépe (dobře, tak možná ne) a zároveň se budeme smát, protože někdo z nás by jinak brečel (její jméno začíná na P a píše ty články, které nikdo nečte). Ale hlavně! Vezmeme vás na cestu kolem světa… nevěříte? Poslouchejte.

O čem byla řeč?

Audioknihy
Chytřeji, rychleji, lépe
Prázdniny Billa Madlafouska
Volání netvora
Vyhasínání mozku Martina Kleina

Knihy
Síla zvyku

MAPA PŘÍBĚHŮ 

Mapa s príbehmi

 

 

SOUTĚŽ

Odpovědi na soutěžní otázku posílejte do půlnoci v neděli 2. dubna na e-mail soutez@audiolibrix.cz (to je tečka, nikoli bodka).

Vítěze kontaktujeme na mail a vyhlásíme v pondělí 3.4. – takže prosím uveďte i své jméno nebo přezdívku, kterou můžeme zveřejnit 🙂

 

 

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >