Audinovinky #21

Po čtrnácti dnech se opět hlásíme – tedy technicky je to po kratší době, protože minulou sobotu jsme přidali takový aprílový díl podcastu, abychom vám ukázali, jak dlouho nám občas trvá něco vůbec říct – s novým dílem Audinovinek. Je o novinkách, ale protože jsme se zapovídali skoro na hodinu, je speciální. A to má i druhý důvod – točili jsme totiž ve třech.

Pozvali jsme si další Petru, aby byla pořádná sranda. Ale taky proto, že má jakou autorka tří novinek nejlepší informace z první ruky – a taky nás něco naučila (třeba to, že je to “hustá máma”). Příjemný poslech!

O čem byla řeč?

Do Afriky nejen za pohádkou
Do Sýrie nejen za pohádkou
Do Indonésie nejen za pohádkou
Do Afriky, Sýrie a Indonésie nejen za pohádkou (komplet)

Doctors for Africa/Asia (DORRA) – web, facebook
– organizaci založil doktor Dalibor Stoszek, více o ní i o Petře Lazákové se dočtete i u nás na blogu

Soutěž

Odpovědi na soutěžní otázku posílejte do neděle 16. 4. 2017 na mail soutez@audiolibrix.cz s předmětem Audinovinky, soutěž nebo Miluju vás (volba už je na vás!) 🙂

Zdieľaj článok

2 komentáre

 1. Iwik
  10. apríla 2017 @ 19:54

  Lidičky, děkuji za zábavné chvilky, které jsem s Vámi mohla prožít. Neskutečně milé vyprávění plné vtipu. Zároveň moc děkuji za inspiraci. Držte se a těším se na další vaše články a nahrávky.

  Reply

  • Petra Schultze
   10. apríla 2017 @ 20:21

   Děkujeme za zprávu a moc nás těší, že se u poslouchání dobře bavíte! :)) Proto to taky s radostí děláme 🙂

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >
Audioknihy

Prečo sú detektívky a thrillery taký populárny žáner

Nie sme vlastne divní, keď svoj voľný čas venujeme príbehom plným vraždy, krve, násilia a úzkostnej atmosféry? Nie je to zdravé? Nebo nám to dokonce v niečom pomáha?
Rozhodla som sa pustiť do detektívnej práce, preskúmať tieto otázky

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >