Audinovinky #21

Po čtrnácti dnech se opět hlásíme – tedy technicky je to po kratší době, protože minulou sobotu jsme přidali takový aprílový díl podcastu, abychom vám ukázali, jak dlouho nám občas trvá něco vůbec říct – s novým dílem Audinovinek. Je o novinkách, ale protože jsme se zapovídali skoro na hodinu, je speciální. A to má i druhý důvod – točili jsme totiž ve třech.

Pozvali jsme si další Petru, aby byla pořádná sranda. Ale taky proto, že má jakou autorka tří novinek nejlepší informace z první ruky – a taky nás něco naučila (třeba to, že je to “hustá máma”). Příjemný poslech!

O čem byla řeč?

Do Afriky nejen za pohádkou
Do Sýrie nejen za pohádkou
Do Indonésie nejen za pohádkou
Do Afriky, Sýrie a Indonésie nejen za pohádkou (komplet)

Doctors for Africa/Asia (DORRA) – web, facebook
– organizaci založil doktor Dalibor Stoszek, více o ní i o Petře Lazákové se dočtete i u nás na blogu

Soutěž

Odpovědi na soutěžní otázku posílejte do neděle 16. 4. 2017 na mail soutez@audiolibrix.cz s předmětem Audinovinky, soutěž nebo Miluju vás (volba už je na vás!) 🙂

Zdieľaj článok

2 komentáre

 1. Iwik
  10. apríla 2017 @ 19:54

  Lidičky, děkuji za zábavné chvilky, které jsem s Vámi mohla prožít. Neskutečně milé vyprávění plné vtipu. Zároveň moc děkuji za inspiraci. Držte se a těším se na další vaše články a nahrávky.

  Odpovedať

  • Petra Schultze
   10. apríla 2017 @ 20:21

   Děkujeme za zprávu a moc nás těší, že se u poslouchání dobře bavíte! :)) Proto to taky s radostí děláme 🙂

   Odpovedať

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >