Audinovinky #29

Další dva týdny jsou za námi a je čas si popovídat o tom, co je nového. No, nejsou to maily ani sovy od vás 🙂 Ale posílejte je, posílejte! Nových je pár audioknih a jak vám o nich budeme vyprávět, taky se dozvíte něco o zajímavých tématech, jako jsou mezinárodní úspěchy českých autorů, nedostatek popcornu v kinech, Michalova oblíbená četba z dětství…

Příjemný poslech!

O čem byla řeč?

Audioknihy
Korene zla
Kosmonaut z Čech
Anne ze Zeleného domu
Hlas černého hvozdu
Jak vycvičit draka
Vinnetou
Old Shatterhand
Mauglí – kniha džunglí
Dva roky prázdnin
Volání netvora
Jeffery Deaver
Do vody

Filmy
Jak vycvičit draka

Další
Rozhovor s Jaroslavem Kalfařem pro DVTV
Jaroslav Kalfař pro Martinus
Jaroslav Kalfař v Rozhlase

Soutěž

Odpovědi na soutěžní otázku posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz s předmětem dle svého uvážení 🙂 Šanci máte do neděle 23. 7.

 

 

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >