Audinovinky #29

Další dva týdny jsou za námi a je čas si popovídat o tom, co je nového. No, nejsou to maily ani sovy od vás 🙂 Ale posílejte je, posílejte! Nových je pár audioknih a jak vám o nich budeme vyprávět, taky se dozvíte něco o zajímavých tématech, jako jsou mezinárodní úspěchy českých autorů, nedostatek popcornu v kinech, Michalova oblíbená četba z dětství…

Příjemný poslech!

O čem byla řeč?

Audioknihy
Korene zla
Kosmonaut z Čech
Anne ze Zeleného domu
Hlas černého hvozdu
Jak vycvičit draka
Vinnetou
Old Shatterhand
Mauglí – kniha džunglí
Dva roky prázdnin
Volání netvora
Jeffery Deaver
Do vody

Filmy
Jak vycvičit draka

Další
Rozhovor s Jaroslavem Kalfařem pro DVTV
Jaroslav Kalfař pro Martinus
Jaroslav Kalfař v Rozhlase

Soutěž

Odpovědi na soutěžní otázku posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz s předmětem dle svého uvážení 🙂 Šanci máte do neděle 23. 7.

 

 

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >