Audinovinky #29

Další dva týdny jsou za námi a je čas si popovídat o tom, co je nového. No, nejsou to maily ani sovy od vás 🙂 Ale posílejte je, posílejte! Nových je pár audioknih a jak vám o nich budeme vyprávět, taky se dozvíte něco o zajímavých tématech, jako jsou mezinárodní úspěchy českých autorů, nedostatek popcornu v kinech, Michalova oblíbená četba z dětství…

Příjemný poslech!

O čem byla řeč?

Audioknihy
Korene zla
Kosmonaut z Čech
Anne ze Zeleného domu
Hlas černého hvozdu
Jak vycvičit draka
Vinnetou
Old Shatterhand
Mauglí – kniha džunglí
Dva roky prázdnin
Volání netvora
Jeffery Deaver
Do vody

Filmy
Jak vycvičit draka

Další
Rozhovor s Jaroslavem Kalfařem pro DVTV
Jaroslav Kalfař pro Martinus
Jaroslav Kalfař v Rozhlase

Soutěž

Odpovědi na soutěžní otázku posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz s předmětem dle svého uvážení 🙂 Šanci máte do neděle 23. 7.

 

 

Zdieľaj článok

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pocket

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako neplatiť PayPalu za sluzby ktore ss zadarmo Technológie

Ako neplatiť PayPalu za služby, ktoré sú zadarmo

Ak ste to už zistili na vlastnej koži a chcete sa tomu vyhnúť v budúcnosti, tento článok je pre vás. Ak ste s PayPalom ešte ani nezačali a zvažujete, či je to dobrá voľba, možno vám pomôžem s rozhodovaním. Nič totiž nie je čierno-biele. A určite nim nie je ani všade na internete tak prominentné logo PayPalu.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

6 tipov ako z rozhovoru spraviť opäť rozhovor

Prečo by sme sa mali rozprávať o rozhovore? Každý sa vie predsa rozprávať. Naučili sme sa opakovať hlásky, skladať slabiky, prvé slová a vety, prešli sme jednotlivými školskými stupňami, dospeli sme, pracujeme… Lenže „vedieť rozprávať” a „vedieť sa rozprávať” nie je to isté.

Pokračuj >
Životný štýl

Spomaľte: 5 praktických tipov, ako na slow living

Slovo pomalý si nespájame s pozitívnymi pocitmi. Máme radi, keď veci idú rýchlo a plynulo. Autá frčia, aplikácie v telefóne nezdržujú, pracovné stretnutia majú spád, objednávka v reštaurácii dorazí skôr, než si vyzlečieme kabát a stihneme sa usadiť ku stolu. Celý deň sa ženieme, aby sme rýchlo stihli to a ono a aby sme sa ráno mohli opäť zobudiť a pokračovať v nasadenom tempe.

Pokračuj >