Audinovinky #34

Je nám pět let! Ano, ano, už jsme skoro dospělí, za chvíli budeme moci pít alkohol… dobře, tak za delší chvíli.

Na oslavu té kulaté pětky jsme se ale rozhodli rozhazovat dárky do všech stran a abyste věděli, co vás čeká, přidali jsme to i do nejnovějšího dílu Audinovinek.

Nejdřív se ale musíme podívat na to, jak moc jste nás zklamali… a jak se cítíme osaměle. Sami, samotincí. No a potom přijde řeč i na dovolenkové poslouchání, létání a povídání o audioknihách. A nebojte, ani na soutěž jsme nezapomněli!

 

O čem byla řeč?

Audioknižní novinky
Rudé paprsky severního slunce
Až mi zítra budeš chybět
Tajný deník Hendrika Groena
Co by můj syn měl vědět o světě

Narozeninová akce

Narozeniny Audiolibrix

Soutěž

Správné odpovědi posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz do neděle 1. října. Vítěze vyhlásíme hned další den. Držíme palce!

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >