Audinovinky #34

Je nám pět let! Ano, ano, už jsme skoro dospělí, za chvíli budeme moci pít alkohol… dobře, tak za delší chvíli.

Na oslavu té kulaté pětky jsme se ale rozhodli rozhazovat dárky do všech stran a abyste věděli, co vás čeká, přidali jsme to i do nejnovějšího dílu Audinovinek.

Nejdřív se ale musíme podívat na to, jak moc jste nás zklamali… a jak se cítíme osaměle. Sami, samotincí. No a potom přijde řeč i na dovolenkové poslouchání, létání a povídání o audioknihách. A nebojte, ani na soutěž jsme nezapomněli!

 

O čem byla řeč?

Audioknižní novinky
Rudé paprsky severního slunce
Až mi zítra budeš chybět
Tajný deník Hendrika Groena
Co by můj syn měl vědět o světě

Narozeninová akce

Narozeniny Audiolibrix

Soutěž

Správné odpovědi posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz do neděle 1. října. Vítěze vyhlásíme hned další den. Držíme palce!

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >