Audinovinky #34

Je nám pět let! Ano, ano, už jsme skoro dospělí, za chvíli budeme moci pít alkohol… dobře, tak za delší chvíli.

Na oslavu té kulaté pětky jsme se ale rozhodli rozhazovat dárky do všech stran a abyste věděli, co vás čeká, přidali jsme to i do nejnovějšího dílu Audinovinek.

Nejdřív se ale musíme podívat na to, jak moc jste nás zklamali… a jak se cítíme osaměle. Sami, samotincí. No a potom přijde řeč i na dovolenkové poslouchání, létání a povídání o audioknihách. A nebojte, ani na soutěž jsme nezapomněli!

 

O čem byla řeč?

Audioknižní novinky
Rudé paprsky severního slunce
Až mi zítra budeš chybět
Tajný deník Hendrika Groena
Co by můj syn měl vědět o světě

Narozeninová akce

Narozeniny Audiolibrix

Soutěž

Správné odpovědi posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz do neděle 1. října. Vítěze vyhlásíme hned další den. Držíme palce!

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >