Audinovinky #37

Na světě je už 37. díl Audinovinek a navalila se na nás taková kopa nových audioknih, že jsme měli co dělat, abychom jich alespoň většinu zmínili. Ale povedlo se, vystříleli jsme je jednu za druhou (viz obrázek). A mimo jiné jsme diskutovali o recenzích na základě vašich odpovědí. Oprášili zase trochu matematické znalosti. Probrali, jak je to s tím názvem „Dej mi ty prachy“. Ještě jsme zase vymysleli další geniální službu pro namlouvání životopisů! A samozřejmě jsme tam někam strčili i soutěž o audioknihu, ale kam? Poslouchejte!

 

O čem byla řeč?

Audioknihy
Dívka ve vlaku
Do vody
Nehanebné neviniatko
Čierna hra: vláda mafie
Maigret: Noc na křižovatce
Vražda v Orient expresu
Americký sniper
Doba z druhé ruky
Belmondo
Dej mi ty prachy
Povídky z kavárny
Den Trifidů
Myši Natálie Mooshabrové
Tajná dvojka A+B
Podivuhodný případ Benjamina Buttona a další povídky
Dáma, která měla ráda čisté záchodky

Filmy
Americký sniper
Nepřítel před branami
Vražda v Orient expresu

Diskuse
Tentokrát nám můžete posílat otázky, které byste rádi položili nám. Zajímá vás něco o Audiolibrix nebo audioknihách? Nebo cokoli jiného? Pište a ptejte se.

Soutěž
Správné odpovědi i s dotazy můžete posílat na soutez@audiolibrix.cz do neděle 12. 11. 2017. Tedy dotazy můžete posílat až do čtvrtka 16. listopadu 🙂

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >