Audinovinky #37

Na světě je už 37. díl Audinovinek a navalila se na nás taková kopa nových audioknih, že jsme měli co dělat, abychom jich alespoň většinu zmínili. Ale povedlo se, vystříleli jsme je jednu za druhou (viz obrázek). A mimo jiné jsme diskutovali o recenzích na základě vašich odpovědí. Oprášili zase trochu matematické znalosti. Probrali, jak je to s tím názvem “Dej mi ty prachy”. Ještě jsme zase vymysleli další geniální službu pro namlouvání životopisů! A samozřejmě jsme tam někam strčili i soutěž o audioknihu, ale kam? Poslouchejte!

 

O čem byla řeč?

Audioknihy
Dívka ve vlaku
Do vody
Nehanebné neviniatko
Čierna hra: vláda mafie
Maigret: Noc na křižovatce
Vražda v Orient expresu
Americký sniper
Doba z druhé ruky
Belmondo
Dej mi ty prachy
Povídky z kavárny
Den Trifidů
Myši Natálie Mooshabrové
Tajná dvojka A+B
Podivuhodný případ Benjamina Buttona a další povídky
Dáma, která měla ráda čisté záchodky

Filmy
Americký sniper
Nepřítel před branami
Vražda v Orient expresu

Diskuse
Tentokrát nám můžete posílat otázky, které byste rádi položili nám. Zajímá vás něco o Audiolibrix nebo audioknihách? Nebo cokoli jiného? Pište a ptejte se.

Soutěž
Správné odpovědi i s dotazy můžete posílat na soutez@audiolibrix.cz do neděle 12. 11. 2017. Tedy dotazy můžete posílat až do čtvrtka 16. listopadu 🙂

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >