Audinovinky #37

Na světě je už 37. díl Audinovinek a navalila se na nás taková kopa nových audioknih, že jsme měli co dělat, abychom jich alespoň většinu zmínili. Ale povedlo se, vystříleli jsme je jednu za druhou (viz obrázek). A mimo jiné jsme diskutovali o recenzích na základě vašich odpovědí. Oprášili zase trochu matematické znalosti. Probrali, jak je to s tím názvem “Dej mi ty prachy”. Ještě jsme zase vymysleli další geniální službu pro namlouvání životopisů! A samozřejmě jsme tam někam strčili i soutěž o audioknihu, ale kam? Poslouchejte!

 

O čem byla řeč?

Audioknihy
Dívka ve vlaku
Do vody
Nehanebné neviniatko
Čierna hra: vláda mafie
Maigret: Noc na křižovatce
Vražda v Orient expresu
Americký sniper
Doba z druhé ruky
Belmondo
Dej mi ty prachy
Povídky z kavárny
Den Trifidů
Myši Natálie Mooshabrové
Tajná dvojka A+B
Podivuhodný případ Benjamina Buttona a další povídky
Dáma, která měla ráda čisté záchodky

Filmy
Americký sniper
Nepřítel před branami
Vražda v Orient expresu

Diskuse
Tentokrát nám můžete posílat otázky, které byste rádi položili nám. Zajímá vás něco o Audiolibrix nebo audioknihách? Nebo cokoli jiného? Pište a ptejte se.

Soutěž
Správné odpovědi i s dotazy můžete posílat na soutez@audiolibrix.cz do neděle 12. 11. 2017. Tedy dotazy můžete posílat až do čtvrtka 16. listopadu 🙂

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >