Audinovinky #43

V nejnovějším díle Audinovinek zase nebudeme sami. Pozvali jsme si hosta – a ne ledajakého! Budeme se bavit o osobním rozvoji, a tak jsme si pozvali člověka fundovaného, Víta Šebora z nakladatelství Jan Melvil Publishing. O čem jsme se bavili už zjistíte poslechem 🙂 Linky jako obvykle najdete níž.

Bohužel se nám tedy stalo, že kousek nahrávky se ztratil, a tak je na speciál mnohem kratší, než byste čekali. I tak si myslíme, že je v tomhle díle spousta zajímavých informací, tak příjemný poslech!

O čem byla řeč?

Audioknihy
Jsou světla, která nevidíme
Nikdy nedělej kompromis
Konec prokrastinace
Válka umění
Všechny audioknihy vydavatelství Jan Melvil Publishing

Knihy
Pestré barvy
Myšlení rychlé a pomalé
Why We Sleep
Konec prokrastinace

Jan Melvil – edice Pod povrchem
Jan Melvil – edice Žádná velká věda

Soutěž

Správnou odpověď na soutěžní otázku posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz s předmětem Jsem super! do neděle 21. 1. 2018. V pondělí vybereme jednoho výherce, který dostane audioknihu dle svého výběru.

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >