Audinovinky #43

V nejnovějším díle Audinovinek zase nebudeme sami. Pozvali jsme si hosta – a ne ledajakého! Budeme se bavit o osobním rozvoji, a tak jsme si pozvali člověka fundovaného, Víta Šebora z nakladatelství Jan Melvil Publishing. O čem jsme se bavili už zjistíte poslechem 🙂 Linky jako obvykle najdete níž.

Bohužel se nám tedy stalo, že kousek nahrávky se ztratil, a tak je na speciál mnohem kratší, než byste čekali. I tak si myslíme, že je v tomhle díle spousta zajímavých informací, tak příjemný poslech!

O čem byla řeč?

Audioknihy
Jsou světla, která nevidíme
Nikdy nedělej kompromis
Konec prokrastinace
Válka umění
Všechny audioknihy vydavatelství Jan Melvil Publishing

Knihy
Pestré barvy
Myšlení rychlé a pomalé
Why We Sleep
Konec prokrastinace

Jan Melvil – edice Pod povrchem
Jan Melvil – edice Žádná velká věda

Soutěž

Správnou odpověď na soutěžní otázku posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz s předmětem Jsem super! do neděle 21. 1. 2018. V pondělí vybereme jednoho výherce, který dostane audioknihu dle svého výběru.

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >