Audinovinky #43

V nejnovějším díle Audinovinek zase nebudeme sami. Pozvali jsme si hosta – a ne ledajakého! Budeme se bavit o osobním rozvoji, a tak jsme si pozvali člověka fundovaného, Víta Šebora z nakladatelství Jan Melvil Publishing. O čem jsme se bavili už zjistíte poslechem 🙂 Linky jako obvykle najdete níž.

Bohužel se nám tedy stalo, že kousek nahrávky se ztratil, a tak je na speciál mnohem kratší, než byste čekali. I tak si myslíme, že je v tomhle díle spousta zajímavých informací, tak příjemný poslech!

O čem byla řeč?

Audioknihy
Jsou světla, která nevidíme
Nikdy nedělej kompromis
Konec prokrastinace
Válka umění
Všechny audioknihy vydavatelství Jan Melvil Publishing

Knihy
Pestré barvy
Myšlení rychlé a pomalé
Why We Sleep
Konec prokrastinace

Jan Melvil – edice Pod povrchem
Jan Melvil – edice Žádná velká věda

Soutěž

Správnou odpověď na soutěžní otázku posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz s předmětem Jsem super! do neděle 21. 1. 2018. V pondělí vybereme jednoho výherce, který dostane audioknihu dle svého výběru.

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >