Problémy audiomolů #1

Začínáme novou páteční sérii! V ní se společně zasmějeme nad problémy audiomolů i knihomolů, které jste určitě také někdy zažili.

Znáte to…nikdo nechápe vaše nadšení. Lidé vám říkají, že poslouchání není čtení, radši si pustí film… a podobné záležitosti. Všichni je zažíváme prakticky denně. My jsme se rozhodli je hezky sumarizovat a věřím, že každý pátek se v něčem najdete, nebo se aspoň zasmějete 🙂

První problém je klasika. Znáte ten nadšený pocit z toho, když konečně vyjde pokračování vaší oblíbené série? A co ten, kdy mají pro ono nadšení všichni lidé z vašeho okolí nulové pochopení?

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >