Problémy audiomolů #1

Začínáme novou páteční sérii! V ní se společně zasmějeme nad problémy audiomolů i knihomolů, které jste určitě také někdy zažili.

Znáte to…nikdo nechápe vaše nadšení. Lidé vám říkají, že poslouchání není čtení, radši si pustí film… a podobné záležitosti. Všichni je zažíváme prakticky denně. My jsme se rozhodli je hezky sumarizovat a věřím, že každý pátek se v něčem najdete, nebo se aspoň zasmějete 🙂

První problém je klasika. Znáte ten nadšený pocit z toho, když konečně vyjde pokračování vaší oblíbené série? A co ten, kdy mají pro ono nadšení všichni lidé z vašeho okolí nulové pochopení?

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >