Problémy audiomolů #1

Začínáme novou páteční sérii! V ní se společně zasmějeme nad problémy audiomolů i knihomolů, které jste určitě také někdy zažili.

Znáte to…nikdo nechápe vaše nadšení. Lidé vám říkají, že poslouchání není čtení, radši si pustí film… a podobné záležitosti. Všichni je zažíváme prakticky denně. My jsme se rozhodli je hezky sumarizovat a věřím, že každý pátek se v něčem najdete, nebo se aspoň zasmějete 🙂

První problém je klasika. Znáte ten nadšený pocit z toho, když konečně vyjde pokračování vaší oblíbené série? A co ten, kdy mají pro ono nadšení všichni lidé z vašeho okolí nulové pochopení?

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >