Audinovinky #35

V nejnovějším díle podcastu Audinovinky si nejdřív popovídáme o tom, jak si povídáte o knihách (ano, ano). Ale taky vás naučíme, jak (NE)poslouchat při holení, nebo co se dá pěstovat na balkóně a jak to souvisí s audioknihami. A taky budeme soutěžit!

O čem byla řeč?

Audioknihy
Prázdné křeslo
Nesmírný
Zikmund Lucemburský
Zahradnictví
Havel
Další novinky na našem webu >

Blog
Ta nešťastná audiokniha
Co posloucháme #20
Ktoré sluchátka sú tie najlepšie pre počúvanie audiokníh?

Ostatní
Lonely_flamingo GRAM
Lonely_flamingo TUBE

Soutěž

Správné odpovědi na otázu “Kolikátý díl série o Jamesi Bondovi napsal Jeffery Deaver?” posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz do půlnoci v neděli 15. října. Budeme v něm hledat i vaše jméno nebo přezdívku kvůli zveřejnění vítěze v pondělí ráno. Držíme palce!

Zdieľaj článok

1 komentár

  1. Radomila
    15. októbra 2017 @ 11:28

    Zdravím, viděla jsem nejdříve film a pak až četla knihu a její následné díly. Mělo to pro mě to kouzlo, že postavy už měly konkrétní podobu, byla to sice fantazie někoho jiného,mě to vůbec nevadilo. Často se stává, že si v knihách představíte hrdiny krapet jinak než autoři scénářů a pak můžete být zklamáni. Já nebyla :). Tímto vás zdravím a přeji ať jste furt tak usměvaví, protože je vaše dobrá nálada přenášena i na nás. Mimochodem opět jste mne nalákali tak, že nevím co dříve bych chtěla. Jen tak dál.

    Odpovedať

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >