Audinovinky #35

V nejnovějším díle podcastu Audinovinky si nejdřív popovídáme o tom, jak si povídáte o knihách (ano, ano). Ale taky vás naučíme, jak (NE)poslouchat při holení, nebo co se dá pěstovat na balkóně a jak to souvisí s audioknihami. A taky budeme soutěžit!

O čem byla řeč?

Audioknihy
Prázdné křeslo
Nesmírný
Zikmund Lucemburský
Zahradnictví
Havel
Další novinky na našem webu >

Blog
Ta nešťastná audiokniha
Co posloucháme #20
Ktoré sluchátka sú tie najlepšie pre počúvanie audiokníh?

Ostatní
Lonely_flamingo GRAM
Lonely_flamingo TUBE

Soutěž

Správné odpovědi na otázu „Kolikátý díl série o Jamesi Bondovi napsal Jeffery Deaver?“ posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz do půlnoci v neděli 15. října. Budeme v něm hledat i vaše jméno nebo přezdívku kvůli zveřejnění vítěze v pondělí ráno. Držíme palce!

Zdieľaj článok

1 komentár

  1. Radomila
    15. októbra 2017 @ 11:28

    Zdravím, viděla jsem nejdříve film a pak až četla knihu a její následné díly. Mělo to pro mě to kouzlo, že postavy už měly konkrétní podobu, byla to sice fantazie někoho jiného,mě to vůbec nevadilo. Často se stává, že si v knihách představíte hrdiny krapet jinak než autoři scénářů a pak můžete být zklamáni. Já nebyla :). Tímto vás zdravím a přeji ať jste furt tak usměvaví, protože je vaše dobrá nálada přenášena i na nás. Mimochodem opět jste mne nalákali tak, že nevím co dříve bych chtěla. Jen tak dál.

    Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >