Audinovinky #58

V nejnovějším díle Audinovinek jsme si slíbili, že tentokrát už to udržíme na těch původně zamýšlených 25 minut. A proto má minut čtyřicet… Tak příště!

Ale zato je nacpaný novinkami, legrací a zajímavými informacemi – jako například o tom, jak to chodí na Islandu, jak si (špatně, ale lehce) uklidit dům, nebo sestavit svého vlastního ufona… Minutové odkazy najdete přímo na soundtieru (takže kdybyste se chtěli přesunout do konkrétních časů, klikněte na link v přehrávači). Jinak přejeme příjemný poslech.

O čem byla řeč?

Audioknihy

Knihy

Ostatní

Sleva

Celou kolekci se slevou 15 % najdete tady >> Nezapomeňte použít slevový kód ZKUSTO nebo SKUSTO přímo v košíku. Sleva platí do 31. 8. 2018.

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >