Audinovinky #58

V nejnovějším díle Audinovinek jsme si slíbili, že tentokrát už to udržíme na těch původně zamýšlených 25 minut. A proto má minut čtyřicet… Tak příště!

Ale zato je nacpaný novinkami, legrací a zajímavými informacemi – jako například o tom, jak to chodí na Islandu, jak si (špatně, ale lehce) uklidit dům, nebo sestavit svého vlastního ufona… Minutové odkazy najdete přímo na soundtieru (takže kdybyste se chtěli přesunout do konkrétních časů, klikněte na link v přehrávači). Jinak přejeme příjemný poslech.

O čem byla řeč?

Audioknihy

Knihy

Ostatní

Sleva

Celou kolekci se slevou 15 % najdete tady >> Nezapomeňte použít slevový kód ZKUSTO nebo SKUSTO přímo v košíku. Sleva platí do 31. 8. 2018.

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >