Audinovinky #58

V nejnovějším díle Audinovinek jsme si slíbili, že tentokrát už to udržíme na těch původně zamýšlených 25 minut. A proto má minut čtyřicet… Tak příště!

Ale zato je nacpaný novinkami, legrací a zajímavými informacemi – jako například o tom, jak to chodí na Islandu, jak si (špatně, ale lehce) uklidit dům, nebo sestavit svého vlastního ufona… Minutové odkazy najdete přímo na soundtieru (takže kdybyste se chtěli přesunout do konkrétních časů, klikněte na link v přehrávači). Jinak přejeme příjemný poslech.

O čem byla řeč?

Audioknihy

Knihy

Ostatní

Sleva

Celou kolekci se slevou 15 % najdete tady >> Nezapomeňte použít slevový kód ZKUSTO nebo SKUSTO přímo v košíku. Sleva platí do 31. 8. 2018.

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >