Audinův průvodce Audioknihami NAHLAS!

Novinek je od pondělka požehnaně! Audioknihy totiž po roce opět slaví svůj svátek a tentokrát celý týden – v akci Audioknihy NAHLAS!

Až do neděle si můžete pořídit jakoukoli z novinek a k ní si vyberete bonusovou audioknihu zdarma.

Ale protože jich je mnoho a vy si třeba nevíte rady s tím, kterou si vybrat, Audino si sedl a sestavil pro vás takového menšího průvodce novinkami. Ten vám pomůže při rozhodování a skončíte tak určitě s audioknihou, která vám zpříjemní den 🙂

Audinův průvodce novinkami v akci Audioknihy Nahlas

Zdieľaj článok

1 komentár

  1. Audinovinky #9 | Blog Audiolibrix
    31. októbra 2016 @ 08:53

    […] Audinův průvodce akcí Audioknihy NAHLAS! Frankfurter Buchmesse – (audio)knižná záplava Co posloucháme #9 […]

    Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >