Narodeninová krádež v Audiolibrixe

Narozeninová krádež v Audiolibrixu

Dnes slavíme své 4. narozeniny a rozhodli jsme se vás potěšit – celý den je na všechny dobré audioknihy sleva 33 %, až do dnešní půlnoci. Takže neváhejte a vybírejte své další oblíbené audioknihy. 

To ale není všechno. Pokud se dnes stanete členem Klubu Audiolibrix, první audioknihu máte za 29 Kč / 0,99 EUR. Už ani to kafe si tak levně nekoupíte! Přihlásit se hned můžete tady. 

Náš Audino se rozhodl, že chce darovat něco nám. My jsme se všichni těšili, protože padlo něco o tom, že by snad mohl upéct dort. Jak to dopadlo? Přečtěte si komiks níže 🙂

Komiks s Audinem - Narozeninová tortička

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >