Narodeninová krádež v Audiolibrixe

Narozeninová krádež v Audiolibrixu

Dnes slavíme své 4. narozeniny a rozhodli jsme se vás potěšit – celý den je na všechny dobré audioknihy sleva 33 %, až do dnešní půlnoci. Takže neváhejte a vybírejte své další oblíbené audioknihy. 

To ale není všechno. Pokud se dnes stanete členem Klubu Audiolibrix, první audioknihu máte za 29 Kč / 0,99 EUR. Už ani to kafe si tak levně nekoupíte! Přihlásit se hned můžete tady. 

Náš Audino se rozhodl, že chce darovat něco nám. My jsme se všichni těšili, protože padlo něco o tom, že by snad mohl upéct dort. Jak to dopadlo? Přečtěte si komiks níže 🙂

Komiks s Audinem - Narozeninová tortička

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >