Narodeninová krádež v Audiolibrixe

Narozeninová krádež v Audiolibrixu

Dnes slavíme své 4. narozeniny a rozhodli jsme se vás potěšit – celý den je na všechny dobré audioknihy sleva 33 %, až do dnešní půlnoci. Takže neváhejte a vybírejte své další oblíbené audioknihy. 

To ale není všechno. Pokud se dnes stanete členem Klubu Audiolibrix, první audioknihu máte za 29 Kč / 0,99 EUR. Už ani to kafe si tak levně nekoupíte! Přihlásit se hned můžete tady. 

Náš Audino se rozhodl, že chce darovat něco nám. My jsme se všichni těšili, protože padlo něco o tom, že by snad mohl upéct dort. Jak to dopadlo? Přečtěte si komiks níže 🙂

Komiks s Audinem - Narozeninová tortička

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >