Proč poslouchat audioknihy?

Dneska se Audino cítí mnohem líp! Žádné vystupování na pódiu, žádné mávání. Z toho se posledně ještě celý víkend vzpamatovával.


„Jen si uděláme pár fotek a uděláme z toho takové důvody, proč je bezva poslouchat audioknihy. Co říkáš?“


Audino se usmívá. „Říkám, že tentokrát na víkend dostanete sušenky všichni!“


Michal se začne smát. „Dobře, takže já jdu pro foťák a ty se připrav. Klidně si něco pusť, stejně budeš mít sluchátka v uších. Jak chceš.“


A ještě si může pouštět audioknihu při práci?? Tak dneska je to o moc lepší!

 

preco-pocuvat-audioknihy-cs

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >