Proč poslouchat audioknihy?

Dneska se Audino cítí mnohem líp! Žádné vystupování na pódiu, žádné mávání. Z toho se posledně ještě celý víkend vzpamatovával.


„Jen si uděláme pár fotek a uděláme z toho takové důvody, proč je bezva poslouchat audioknihy. Co říkáš?“


Audino se usmívá. „Říkám, že tentokrát na víkend dostanete sušenky všichni!“


Michal se začne smát. „Dobře, takže já jdu pro foťák a ty se připrav. Klidně si něco pusť, stejně budeš mít sluchátka v uších. Jak chceš.“


A ještě si může pouštět audioknihu při práci?? Tak dneska je to o moc lepší!

 

preco-pocuvat-audioknihy-cs

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >