Zábavné grafy pro audiomoly 2

Svět knihy už je za námi. Bylo to pěkné, ale také vyčerpávající. Moc nás těší, že jsme měli možnost se setkat s mnohými z vás a všem návštěvníkům děkujeme. Ale dnes je už úterý a stále jsme unavení, tak si zasloužíme trochu zábavy.

Přinášíme tedy další várku audiomolských grafů, v nichž se zase jednou určitě najdete.

A pokud máte nějaké své nápady nebo příhody, jako obvykle je pište do komentářů, budeme se těšit. Případně nám můžete napsat, ve kterém z grafů se nejvíc vidíte ? A teď už k audiomolským pravdám.

1. Jane Austen pokřivila očekávání všech žen po celém světě

 

2. Přítelkyně se přeceňují

3. I audiomol musí do práce

4. Řada v bance může být extra dlouhá …

5. Cestovat se musí …

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >