Zábavné grafy pro audiomoly 2

Svět knihy už je za námi. Bylo to pěkné, ale také vyčerpávající. Moc nás těší, že jsme měli možnost se setkat s mnohými z vás a všem návštěvníkům děkujeme. Ale dnes je už úterý a stále jsme unavení, tak si zasloužíme trochu zábavy.

Přinášíme tedy další várku audiomolských grafů, v nichž se zase jednou určitě najdete.

A pokud máte nějaké své nápady nebo příhody, jako obvykle je pište do komentářů, budeme se těšit. Případně nám můžete napsat, ve kterém z grafů se nejvíc vidíte ? A teď už k audiomolským pravdám.

1. Jane Austen pokřivila očekávání všech žen po celém světě

 

2. Přítelkyně se přeceňují

3. I audiomol musí do práce

4. Řada v bance může být extra dlouhá …

5. Cestovat se musí …

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >