Recenze měsíce – KVĚTEN

Další měsíc je za námi a myza sebou máme i výběr recenze měsíce května. Tu tentokrát napsala posluchačka Helena – gratulujeme k výhře kreditu!

Pořád pište recenze – stačí popsat váš vlastní dojem, nemusíte být profesionálním recenzentem, aby mělo vaše hodnocení smysl pro ostatní. A smysl určitě má – znáte sami tu situaci, kdy si neumít vybrat, co dalšího si poslechnout. A často vás zlákají recenze ostatních 🙂 Stejně tak to má smysl i pro vydavatele audioknih, kteří mají rádi zpětnou vazbu na produkty své práce.

 

500 (7)Komisař Wallander opět zasahuje

Autor dokáže ve svých knihách popsat svého hrdinu jako lidského, chápajícího člověka, který dobře rozumí své práci a svou práci vykonává s nasazením. Není posazen na žádný piedestal, je to člověk se vším všudy, s radostmi, trápeními, zlozvyky, a právě proto je čtenáři či posluchači tak blízký. Jeho vztah k dceři, otci i Bajbě je sám o sobě napínavý, jak to vše skončí? Samotný kriminální případ má spád a udržuje posluchače v napětí až do konce. Už se těším na další knihu této série, snad vyjde brzy!

Jiří Vyorálek a jeho hlas už neoddělitelně patří ke komisaři Wallanderovi, způsobem jeho přednesu je příběh ještě více dramatický.

 

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >