Audinovinky #1

Na světě je úplně první díl našeho nového podcastu s názvem Audinovinky, ve kterém se budeme (překvapivě) ohlížet za audioknižními novinkami uplynulých týdnů a potažmo i za děním v audioknižním světě.

 

Audino je s námi nenatáčel, ale rozhodně nám fandil a podporoval nás (taky je přesvědčen o tom, že to celé byl jeho nápad – a my nemáme to srdce mu tohle přesvědčení vyvracet).

O čem je řeč?

V prvním díle jsme si popovídali o pár nových audioknihách, jejich autorech i případných předchozích dílech a na přetřes přišla i filmová zpracování. Odkazy na jednotlivé audioknihy, knihy i filmy najdete níže.

Audioknihy:

Jonas Jonasson – Zabiják Anders a jeho přátelé (a sem tam nepřítel)
Jonas Jonasson – Analfabetka, která uměla počítat
Jonas Jonasson – Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
Jonas Jonasson – Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol
Bernard Minier – Mráz
Bernard Minier – Kruh
Sun-c´- Umění války
Tom Michell – Co mě naučil tučňák
Erilian – Město čarodějů

Knihy

Mario Puzo – Kmotr
JK Rowling – Harry Potter

Filmy

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

 

 

 

 

 

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >