Audinovinky #16

Tentokrát jsme se rozhodli přijít se speciálním dílem. Proč? Michal neustále mluvil o Tanečníkovi. Tak jsme mu chtěli dát prostor.

Dobře. Tak ve skutečnosti to bylo tak, že jsme se chtěli ohlédnout nad našimi nejoblíbenějšími tituly loňského roku, ale vzít to trochu jinak. A tak vznikl díl Audinovinek, ve kterém se dozvíte, že na každém životě záleží, Michal má opravdu hodně rád Tanečníka. Dokonce možná poodhalíme roušku tajemství a prozkoumáme to, jestli Dominik Dán nebyl dopravním policistou… A taky se podíváme na Mars.

O čem byla řeč?

Jeffery Deaver – Tanečník

Dominik Dán – Mucholapka

Andy Weir – Marťan 

Jussi Adler-Olsen – Složka 64

Ashlee Vance – Elon Musk

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >