Audinovinky #16

Tentokrát jsme se rozhodli přijít se speciálním dílem. Proč? Michal neustále mluvil o Tanečníkovi. Tak jsme mu chtěli dát prostor.

Dobře. Tak ve skutečnosti to bylo tak, že jsme se chtěli ohlédnout nad našimi nejoblíbenějšími tituly loňského roku, ale vzít to trochu jinak. A tak vznikl díl Audinovinek, ve kterém se dozvíte, že na každém životě záleží, Michal má opravdu hodně rád Tanečníka. Dokonce možná poodhalíme roušku tajemství a prozkoumáme to, jestli Dominik Dán nebyl dopravním policistou… A taky se podíváme na Mars.

O čem byla řeč?

Jeffery Deaver – Tanečník

Dominik Dán – Mucholapka

Andy Weir – Marťan 

Jussi Adler-Olsen – Složka 64

Ashlee Vance – Elon Musk

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >