Audinovinky #16

Tentokrát jsme se rozhodli přijít se speciálním dílem. Proč? Michal neustále mluvil o Tanečníkovi. Tak jsme mu chtěli dát prostor.

Dobře. Tak ve skutečnosti to bylo tak, že jsme se chtěli ohlédnout nad našimi nejoblíbenějšími tituly loňského roku, ale vzít to trochu jinak. A tak vznikl díl Audinovinek, ve kterém se dozvíte, že na každém životě záleží, Michal má opravdu hodně rád Tanečníka. Dokonce možná poodhalíme roušku tajemství a prozkoumáme to, jestli Dominik Dán nebyl dopravním policistou… A taky se podíváme na Mars.

O čem byla řeč?

Jeffery Deaver – Tanečník

Dominik Dán – Mucholapka

Andy Weir – Marťan 

Jussi Adler-Olsen – Složka 64

Ashlee Vance – Elon Musk

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >