Audinovinky #23

Tak už došel čas na speciální díl Audinovinek, ve kterém vás lákáme, abyste za námi přišli na veletrh Svět knihy. Nenalákáme vás perníkovou chaloupkou (ale litujeme toho, že nás to dřív nenapadlo), ale super akcemi a dárky. Ale největším lákadlem je samozřejmě fakt, že přímo na veletrhu budeme nahrávat další díl Audinovinek naživo. To prostě chcete vidět (ani netušíte, kolik toho běžně vystříháme).

O čem byla řeč?

Audiolibrix na Světě knihy 2017

Informace o SK 2017 – vstupné, otevírací doba…

Program pořadů na SK 2017

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >