Audinovinky #30

Před pár dny uběhl přesně rok ode dne, kdy jsme na web nahráli úplně první díl podcastu. Děkujeme vám (tedy naší rodině), že s oblibou posloucháte! A doufáme, že do budoucna nás bude i víc 🙂 Na oslavu jsme zveřejnili takový nepovedený den v extra díle Volvonovinky.

Tentokrát je tu ale díl třicátý a opravdový. Žádný speciál, jen novinky. A my, kteří nic nevíme. Spolu s námi se naučíte, jak používat velké hardbacky Bernarda Miniera. Nebo jak si užít svou devítihodinovou cestu do práce. Přidáme i soutěž o audioknihu (jako obvykle) a pár teleshopingových pokusů prodat naše články.

Příjemný poslech!

O čem byla řeč?

Audioknihy
Bernard Minier – Zkurvenej příběh
Bernard Minier – Série Martin Servaz
Eli Elias – Zdochnuté srdce
E. Matkin – Mexická vlna
Chris Voss – Nikdy nedělej kompromis

Knihy
David Lagercrantz – Muž, který hledal svůj stín
Na volné noze

Blog

5 strategií, díky nimž se naučíte jazyk a budete se bavit
Ľudská pamäť je najhoršie miesto na udržovanie informácií
Všechno, co jste kdy chtěli vědět o dětech a poslouchání audioknih, ale báli jste se to zkusit

Soutěž

Soutěžní otázka: Čím se 24 let živil Chris Voss, autor bestselleru Nikdy nedělej kompromis? 
Odpovědi posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz do půlnoci v neděli 6. srpna. V pondělí vyhlásíme vítěze. Držíme palce!

Logické hádanky

Odpovědi na hádanky pište klidně do komentářů :))

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >