Audinovinky #32

Na světě je další prázdninový díl podcastu Audinovinky. Tentokrát nebudeme zavařovat, ale čekají nás opravdové audioknižní novinky posledních dní. A jsou to pecky!

Krom nich vám v tomto díle slíbíme, že se nebudeme snažit převychovat vaše děti (bojíme se, že byste nám je dali na hlídání). Naučíme vás, že 32 je vlastně kulaté číslo. A taky budou různí vesmírní brouci, duchové z jiných říší… a soutěž. Nezapomeneme přeci na soutěž.

Tak už se jen usaďte a příjemný poslech!

O čem byla řeč?

Audioknihy
Hvězdná pěchota
Musela jsem zemřít 
PAX 5: Sluhové zla
PAX 3,4:
PAX 1,2: Hůl prokletí, Grim přízrak
Polština do práce
Anglické pohádky – Stories For Young Children, Once upon a Time, Bedtime Stories
České pohádky – Hejkalov, Ondra a klaun
Erotic Encounters (ENG) 

Soutěž
Odpovědi na soutěžní otázku posílejte do neděle 3.9. na mail soutez@audiolibrix.cz. 

Zdieľaj článok

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pocket

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako neplatiť PayPalu za sluzby ktore ss zadarmo Technológie

Ako neplatiť PayPalu za služby, ktoré sú zadarmo

Ak ste to už zistili na vlastnej koži a chcete sa tomu vyhnúť v budúcnosti, tento článok je pre vás. Ak ste s PayPalom ešte ani nezačali a zvažujete, či je to dobrá voľba, možno vám pomôžem s rozhodovaním. Nič totiž nie je čierno-biele. A určite nim nie je ani všade na internete tak prominentné logo PayPalu.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

6 tipov ako z rozhovoru spraviť opäť rozhovor

Prečo by sme sa mali rozprávať o rozhovore? Každý sa vie predsa rozprávať. Naučili sme sa opakovať hlásky, skladať slabiky, prvé slová a vety, prešli sme jednotlivými školskými stupňami, dospeli sme, pracujeme… Lenže „vedieť rozprávať” a „vedieť sa rozprávať” nie je to isté.

Pokračuj >
Životný štýl

Spomaľte: 5 praktických tipov, ako na slow living

Slovo pomalý si nespájame s pozitívnymi pocitmi. Máme radi, keď veci idú rýchlo a plynulo. Autá frčia, aplikácie v telefóne nezdržujú, pracovné stretnutia majú spád, objednávka v reštaurácii dorazí skôr, než si vyzlečieme kabát a stihneme sa usadiť ku stolu. Celý deň sa ženieme, aby sme rýchlo stihli to a ono a aby sme sa ráno mohli opäť zobudiť a pokračovať v nasadenom tempe.

Pokračuj >