Audinovinky #33

Novinkové sucho je za námi a postupně přibývají. Jaké? To se dozvíte v nejnovějším díle podcastu Audinovinky. Bude řeč o zvláštních strašidlech, dokumentech o tetováních, neznámých autorech, nebo taky o cestování s audioknihou. Nezapomeneme ani na soutěž a přidáme kontroverzní téma hudby v audioknihách.

O čem byla řeč?

Audioknihy
Případ Pavlína
Milénium 5: Muž, který hledal svůj stín
Za zavřenými dveřmi
Příhoda málo uvěřitelná
To

 

Soutěž
Odpovědi na soutěžní otázku i vaše názory na hudbu v audioknihách prosím posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz. Šanci vyhrát máte do neděle 17. 9. Vítěze vyhlásíme v pondělí 18. 9. a kontaktujeme ho e-mailem.

 

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >