Audinovinky #33

Novinkové sucho je za námi a postupně přibývají. Jaké? To se dozvíte v nejnovějším díle podcastu Audinovinky. Bude řeč o zvláštních strašidlech, dokumentech o tetováních, neznámých autorech, nebo taky o cestování s audioknihou. Nezapomeneme ani na soutěž a přidáme kontroverzní téma hudby v audioknihách.

O čem byla řeč?

Audioknihy
Případ Pavlína
Milénium 5: Muž, který hledal svůj stín
Za zavřenými dveřmi
Příhoda málo uvěřitelná
To

 

Soutěž
Odpovědi na soutěžní otázku i vaše názory na hudbu v audioknihách prosím posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz. Šanci vyhrát máte do neděle 17. 9. Vítěze vyhlásíme v pondělí 18. 9. a kontaktujeme ho e-mailem.

 

Zdieľaj článok

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pocket

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako neplatiť PayPalu za sluzby ktore ss zadarmo Technológie

Ako neplatiť PayPalu za služby, ktoré sú zadarmo

Ak ste to už zistili na vlastnej koži a chcete sa tomu vyhnúť v budúcnosti, tento článok je pre vás. Ak ste s PayPalom ešte ani nezačali a zvažujete, či je to dobrá voľba, možno vám pomôžem s rozhodovaním. Nič totiž nie je čierno-biele. A určite nim nie je ani všade na internete tak prominentné logo PayPalu.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

6 tipov ako z rozhovoru spraviť opäť rozhovor

Prečo by sme sa mali rozprávať o rozhovore? Každý sa vie predsa rozprávať. Naučili sme sa opakovať hlásky, skladať slabiky, prvé slová a vety, prešli sme jednotlivými školskými stupňami, dospeli sme, pracujeme… Lenže „vedieť rozprávať” a „vedieť sa rozprávať” nie je to isté.

Pokračuj >
Životný štýl

Spomaľte: 5 praktických tipov, ako na slow living

Slovo pomalý si nespájame s pozitívnymi pocitmi. Máme radi, keď veci idú rýchlo a plynulo. Autá frčia, aplikácie v telefóne nezdržujú, pracovné stretnutia majú spád, objednávka v reštaurácii dorazí skôr, než si vyzlečieme kabát a stihneme sa usadiť ku stolu. Celý deň sa ženieme, aby sme rýchlo stihli to a ono a aby sme sa ráno mohli opäť zobudiť a pokračovať v nasadenom tempe.

Pokračuj >