Audinovinky #33

Novinkové sucho je za námi a postupně přibývají. Jaké? To se dozvíte v nejnovějším díle podcastu Audinovinky. Bude řeč o zvláštních strašidlech, dokumentech o tetováních, neznámých autorech, nebo taky o cestování s audioknihou. Nezapomeneme ani na soutěž a přidáme kontroverzní téma hudby v audioknihách.

O čem byla řeč?

Audioknihy
Případ Pavlína
Milénium 5: Muž, který hledal svůj stín
Za zavřenými dveřmi
Příhoda málo uvěřitelná
To

 

Soutěž
Odpovědi na soutěžní otázku i vaše názory na hudbu v audioknihách prosím posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz. Šanci vyhrát máte do neděle 17. 9. Vítěze vyhlásíme v pondělí 18. 9. a kontaktujeme ho e-mailem.

 

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >
Audioknihy

Prečo sú detektívky a thrillery taký populárny žáner

Nie sme vlastne divní, keď svoj voľný čas venujeme príbehom plným vraždy, krve, násilia a úzkostnej atmosféry? Nie je to zdravé? Nebo nám to dokonce v niečom pomáha?
Rozhodla som sa pustiť do detektívnej práce, preskúmať tieto otázky

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >