Audinovinky #33

Novinkové sucho je za námi a postupně přibývají. Jaké? To se dozvíte v nejnovějším díle podcastu Audinovinky. Bude řeč o zvláštních strašidlech, dokumentech o tetováních, neznámých autorech, nebo taky o cestování s audioknihou. Nezapomeneme ani na soutěž a přidáme kontroverzní téma hudby v audioknihách.

O čem byla řeč?

Audioknihy
Případ Pavlína
Milénium 5: Muž, který hledal svůj stín
Za zavřenými dveřmi
Příhoda málo uvěřitelná
To

 

Soutěž
Odpovědi na soutěžní otázku i vaše názory na hudbu v audioknihách prosím posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz. Šanci vyhrát máte do neděle 17. 9. Vítěze vyhlásíme v pondělí 18. 9. a kontaktujeme ho e-mailem.

 

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >