Audinovinky #39 – VAP speciál

Nový díl našeho podcastu je speciální – podíváme se totiž na výsledky Velkého audioknižního průzkumu 2017. Konkrétně ty, které nás nejvíc zaujaly. Zároveň odpovíme i na některé přímé dotazy na nás a nezapomeneme ani soutěžit o audioknihu.


Odkazy

Výsledky v písemné podobě najdete v tomto článku.

Perníčky Dany připravované při poslechu audioknih

Blogový příspěvek GoPay: Jak vzniká cena za platbu kartou

 

Soutěž

Správné odpovědi na soutěžní otázku posílejte do neděle 10. prosince na mail soutez@audiolibrix.cz s předmětem Jste skvělí :))

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >