Audinovinky #39 – VAP speciál

Nový díl našeho podcastu je speciální – podíváme se totiž na výsledky Velkého audioknižního průzkumu 2017. Konkrétně ty, které nás nejvíc zaujaly. Zároveň odpovíme i na některé přímé dotazy na nás a nezapomeneme ani soutěžit o audioknihu.


Odkazy

Výsledky v písemné podobě najdete v tomto článku.

Perníčky Dany připravované při poslechu audioknih

Blogový příspěvek GoPay: Jak vzniká cena za platbu kartou

 

Soutěž

Správné odpovědi na soutěžní otázku posílejte do neděle 10. prosince na mail soutez@audiolibrix.cz s předmětem Jste skvělí :))

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >