Audinovinky #39 – VAP speciál

Nový díl našeho podcastu je speciální – podíváme se totiž na výsledky Velkého audioknižního průzkumu 2017. Konkrétně ty, které nás nejvíc zaujaly. Zároveň odpovíme i na některé přímé dotazy na nás a nezapomeneme ani soutěžit o audioknihu.


Odkazy

Výsledky v písemné podobě najdete v tomto článku.

Perníčky Dany připravované při poslechu audioknih

Blogový příspěvek GoPay: Jak vzniká cena za platbu kartou

 

Soutěž

Správné odpovědi na soutěžní otázku posílejte do neděle 10. prosince na mail soutez@audiolibrix.cz s předmětem Jste skvělí :))

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >