Audinovinky #45

Nejnovější díl podcastu Audinovinky je speciál nazvaný Motivace na cestách. Máme totiž super hosta a přesně tam vznikla jeho touha pustit se do audioknižního byznysu – v autě. Mimo jiné se podíváme na to, co má metalová hudba společného s audioknihami, nebo jak využívat negativní recenze na Amazonu. Tak poslouchejte 🙂

O čem byla řeč?

Audioknihy
Všechny audioknihy Progres Guru
Restart
Soustředění
Prodejem k vítězství
Zbraně vlivu
Jak se zbavit starostí a začít žít

Co se chystá:
Dan Ariely – Jak drahé je zdarma
Daniel Goleman – Emoční inteligence
Charles Duhigg – Síla zvyku
Mijamoto Musaši – Kniha pěti kruhů
Bill Burnett a David Evans – Designérem vlastního života

Knihy
Život s vysokou inteligencí
Bohatý táta, chudý táta
Myšlení pomalé a rychlé

Seriály
Altered Carbon

Soutěž

Správné odpovědi na soutěžní otázku posílejte na mail soutez@audiolibrix.com s předmětem JSEM SUPER do neděle 18. února.

 

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >