Audinovinky #49

Na světě je nový díl podcastu Audinovinky. Na co se podíváme? Uhodli jste, audioknižní novinky 🙂 Probereme si Shakespeara z nových úhlů a Petra naštve Michala, protože mu pěkně zkazí poslouchání. Navíc vám poskytneme tipy k poslechu dětské literatury i ve starších letech. Takové slušné výmluvy 🙂 A budeme i soutěžit o audioknihu, tak se usaďte a poslouchejte.

 

O čem byla řeč

Audioknihy
V pasti lží
Macbeth
My z ostrova Saltkrakan
Hrdý Budžes & Oněgin byl Rusák
Semafor 70. a 80. léta
Všechny ostatní novinky >

Knihy
Hogarth edice

Blogy
Velikonoční poslouchání
Co posloucháme
Jak se hledají nejlepší audioknihy
Naposlech.cz

Soutěž
Odpovědi na soutěžní otázku posílejte na soutez@audiolibrix.cz do neděle 15. 4. 2018.

 

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Umelá inteligencía Technológie

Umelá inteligencia: už ste sa s ňou stretli?

Umelá inteligencia, ChatGPT, AI. Pojmy, ktoré na nás skáču zo všetkých strán, veľmi im nerozumieme, ale podľa všetkého je to niečo skvelé a zároveň desivé. Umelá inteligencia ale je medzi nami už dlho. Dokonca je bežnou súčasťou našich životov, aj keď to možno nevnímate.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

Čo ma o strese naučila armáda

Stres. Tohto strašiaka stretnete dnes kdekoľvek. Býva spúšťačom mnohých chorôb, príčinou toho, prečo večer nemôžete zaspať a tak nejako môže za všetko zlé. Že to nie je pravda? A kto teda môže za globálne otepľovanie? Stres! Prečo ste nevyhrali v lotérii? Jo, správne, boli ste v strese a teraz ste ešte viac! Ale teraz vážne…

Pokračuj >
Životný štýl

Peter Podlesný: Výzvou moderného muža je nájsť svoju osobnú víziu a nasledovať ju

Kniha Petra Podlesného Predávanie ohňa sa stala audioknihou roka 2021 a tento triumf sa zopakoval aj v roku 2022. S autorom knihy, zakladateľom platformy Mužom.sk, mentorom a motivačným koučom sme hovorili okrem iného aj o toxickej maskulinite alebo o tom, ako odpočívať a ako sa chrániť pred vyhorením.

Pokračuj >