Audinovinky #49

Na světě je nový díl podcastu Audinovinky. Na co se podíváme? Uhodli jste, audioknižní novinky 🙂 Probereme si Shakespeara z nových úhlů a Petra naštve Michala, protože mu pěkně zkazí poslouchání. Navíc vám poskytneme tipy k poslechu dětské literatury i ve starších letech. Takové slušné výmluvy 🙂 A budeme i soutěžit o audioknihu, tak se usaďte a poslouchejte.

 

O čem byla řeč

Audioknihy
V pasti lží
Macbeth
My z ostrova Saltkrakan
Hrdý Budžes & Oněgin byl Rusák
Semafor 70. a 80. léta
Všechny ostatní novinky >

Knihy
Hogarth edice

Blogy
Velikonoční poslouchání
Co posloucháme
Jak se hledají nejlepší audioknihy
Naposlech.cz

Soutěž
Odpovědi na soutěžní otázku posílejte na soutez@audiolibrix.cz do neděle 15. 4. 2018.

 

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >