Audinovinky #48

V nejnovějším díle Audinovinek se společně vydáme na (předsvatební) cestu do audioknižního světa. Budeme vyšetřovat, řešit amnézii, ale taky se zasmějeme. Nezapomeneme ani soutěžit o audioknihu. A navíc! Umožníme vám zažít pocity hollywoodských hvězd. Jak? Poslouchejte! 🙂

O čem byla řeč?

Audioknihy
Umrlčí světlo
Černé světlo
Trilogie Lewis
série Oddělení Q
Svatební cesta do Jiljí
Zahradnictví
Ať žije Mánička
Život na nitích
Emma
Miroslav Horníček v Šemanovicích
Semafor komplet
“…když jsem to slíbil!”
Ženy
Host do domu
Na volné noze

Blog
Ako sa donutiť počúvať klasiku
Klasika pro začátečníky

Ostatní
Naposlech.cz
Dopocutia.sk

Soutěž
Správnou odpověď na soutěžní otázku posílejte do nedělě 1. 4. na mail soutez@audiolibrix.cz s předmětem jsem super/som super. Přidejte i svou odpověď na to, se kterou knižní postavou byste si rádi zašli na kafe. Tu můžete posílat kdykoli 🙂

Zdieľaj článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Osobný rozvoj

Kreativita: odkiaľ sa berie a môžem byť aj ja kreatívny?

Prečo niekto chrlí jeden super nápad za druhým? Prečo niekto píše fakt sexy texty? Možno ste si niekedy aj povzdychli, aká je to škoda, že tiež nie ste takí kreatívni. Ako by vám len viac tvorivosti mohlo zmeniť osobný alebo pracovný život! Ale… čo ak má každý úplne rovnaký potenciál byť kreatívny?

Pokračuj >
co-som-sa-o-sebe-naucila-z-testu-osobnosti Osobný rozvoj

Čo som sa o sebe naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by mal slúžiť na sebapoznávanie, motiváciu k osobnému rastu a lepšie pochopenie našich vzťahov. Ako s výsledkami testu pracovať a v čom vám môže byť nápomocný, si prečítate v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Ako čítanie pôsobí na emócie a v čom je to pre vás dobré

Už dlho vieme, že čítanie má celý rad benefitov. Dnes sa chcem pozrieť na to, ako dokážu vymyslené príbehy vyprovokovať úplne reálnu emočnú reakciu − a v čom je to pre nás, a vlastne pre celý svet, dobré.

Pokračuj >