Audinovinky #48

V nejnovějším díle Audinovinek se společně vydáme na (předsvatební) cestu do audioknižního světa. Budeme vyšetřovat, řešit amnézii, ale taky se zasmějeme. Nezapomeneme ani soutěžit o audioknihu. A navíc! Umožníme vám zažít pocity hollywoodských hvězd. Jak? Poslouchejte! 🙂

O čem byla řeč?

Audioknihy
Umrlčí světlo
Černé světlo
Trilogie Lewis
série Oddělení Q
Svatební cesta do Jiljí
Zahradnictví
Ať žije Mánička
Život na nitích
Emma
Miroslav Horníček v Šemanovicích
Semafor komplet
“…když jsem to slíbil!”
Ženy
Host do domu
Na volné noze

Blog
Ako sa donutiť počúvať klasiku
Klasika pro začátečníky

Ostatní
Naposlech.cz
Dopocutia.sk

Soutěž
Správnou odpověď na soutěžní otázku posílejte do nedělě 1. 4. na mail soutez@audiolibrix.cz s předmětem jsem super/som super. Přidejte i svou odpověď na to, se kterou knižní postavou byste si rádi zašli na kafe. Tu můžete posílat kdykoli 🙂

Zdieľaj článok

Komentovať

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako sa prinutit k uceniu Osobný rozvoj

Vnútorná motivácia: viete PREČO a ako sa prinútiť k učeniu, aj keď to niekedy bolí?

Môj dnešný článok bude o osobnej motivácii. Je super povedať si “budem chodiť na kurz a naučím sa konečne poriadne angličtinu”. Ono to ale nie je len tak. Prinútiť sa naučiť novú zručnosť totiž celkom bolí. Aby sme tieto prekážky dokázali prekonať, musíme poznať najväčšie tajomstvo úspechu, a tým je vnútorná motivácia.

Pokračuj >
Business

Zavádzame na skúšku 4-dňový pracovný týždeň

Rozhodli sme sa, že na skúšku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovať v režime 4-dňového pracovného týždňa, v systéme 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času so 100% produktivitou. Veríme, či sa naše očakávania naplnia. A čo bude potom? Uvidíme sami.

Pokračuj >
Osobný rozvoj

5 prekvapivých spôsobov, ako neprestávať rásť

Toto nie je motivačný článok o piatich krokoch, vďaka ktorým sa stanete úspešnými. Ak som vás práve nestratila, verím, že sa spolu vydáme na cestu premýšľania nad tým, ako žijeme a ako využívame príležitosti, ktoré prirodzene máme.

Pokračuj >